O mnie

Witaj
w
PIĘKNO SZCZĘŚCIEM MALOWANE
w Pięknym, Subtelnym, Zmysłowym ŚWIECIE KOBIECEGO PIĘKNA

Mam na imię Gosia,
Moje klientki mówią mi, że jestem ich
„Terapeutką ciała i duszy”
Tak dobrze trafiłaś, jestem fotografką kobiecą i specjalistką w fotografowaniu kobiecego piękna ♥

Trochę o mnie

Kobieta pełna marzeń i wiary w dobro ludzi.
Z zawodu jestem inżynierem, a moim ulubionym przedmiotem była Architektura, która nauczyła mnie estetyki, dokładności, proporcji oraz precyzji w „budowaniu przestrzeni”. Upust mojej wyobraźni w wolnej chwili przelewam na papier malując obrazy, a w pracy wykonując dla Was fotografie, które dopieszczam na tablecie graficznym moim autorskim nienachalnym retuszem.

Jakie sesje wykonuję?

Jestem ekspertem w ukazywaniu piękna kobiet, więc moją specjalizacją są sesje Kobiece, sesje Wizerunkowe oraz sesje Ciążowe klasy PREMIUM. Zajmuję się nimi od lat i to w nich mam największe doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientek.
Sporadycznie wykonuję też sesje Ślubne/dla par .

Marka Piękno Szczęściem Malowane .

Marka Piękno Szczęściem Malowane zrodziła się z potrzeby ukazania piękna kobiet, które nie są modelkami zatrzymując w kadrze niepowtarzalne chwile. 

Wcześniej zdobyte doświadczenie przy sesjach z modelkami oraz uczestniczeniu w warsztatach fotograficznych, daje mi teraz komfort pracy podczas sesji kobiecych, w których pozują „zwykłe-niezwykłe” kobiety stojące przed obiektywem pierwszy raz. Pomimo tego, że nie mają żadnego doświadczenia mogą liczyć na moje wsparcie przed sesją, doświadczenie podczas sesji i wspólną radość z osiągniętych rezultatów w postaci cudownych zdjęć. 

Kim jesteście dla mnie WY ?

Jesteście wyjątkowe, bo życie każdej z nas jest wyjątkowe, Wasze historie są wyjątkowe, jesteście moją inspiracją, natchnieniem, moim wyrazem ukazania piękna nas, w nas i otaczającego nas świata. Jesteście dla mnie jak Piękno Szczęściem Malowane.

Serdecznie Was zapraszam do przejrzenia PORTFOLIO. Jeśli pojawią się jakieś pytania dotyczące mojej pracy fotografa, bardzo chętnie na nie odpowiem.

Najszybciej skontaktujecie się przez profil Facebook

Przytulam Was mocno do serca ♥ Gosia ♥

Moje serce przepełnia szczęście, gdy otrzymując ode mnie zdjęcia, uśmiech pojawia się na Waszych twarzach a w Waszych sercach gości radość.
Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w tych wszystkich nadzwyczajnych dla Was chwilach i tworzyć razem z Wami tak wyjątkowe kadry.

Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione.