O Nas

Witaj! miło mi gościć Cię na mojej stronie.

Mam na imię Gosia i jestem autorką strony i marki fotograficznej Piękno Szczęściem Malowane, fotografii pełnej miłości, romantycznych i niepowtarzalnych historii, Waszych historii z odrobiną bajki.

W czym się specjalizuję?

Moją specjalizacją są sesje ciążowe, kobiece oraz śluby. Prowadzę warsztaty fotografii ciążowej, jestem również szkoleniowcem z zakresu zaawansowanego retuszu zdjęć.
Uwielbiam zarówno sesje naturalne Lifestyle jak i sesje w stylu Glamour. Szczególne miejsce w moim sercu zajmują zdjęcia o charakterze Fine Art, czyli pięknych klasycznych porterów malowanych światłem pozbawionych góry gadżetów oraz ….. bajkowe plenery.

Zawodowo?

Wyuczony inżynier. Jednak, to praca twórcza daje mi radość, zwłaszcza tworzenie dla Was pięknych historii ślubnych, pełnych elegancji sesji ciążowych i kobiecych.

Pierwszą moją artystyczną stroną była marka ArchiteArteA. Marka ArchiteArteA związana była z branżą modelingu i reklamy. Wówczas tworzyłam samodzielnie całość koncepcji od pomysłu przez strój, makijaż, fryzurę oraz zdjęcia. Na moim koncie są również publikacje. Można je obejrzeć obecnie na stronie Facebook marki ArchiteArteA  

Marka Piękno Szczęściem Malowane zrodziła się z potrzeby ukazania historii klientów indywidualnych, zatrzymując w kadrze ich wyjątkowe chwile w sposób niepowtarzalny. 

Zdjęcia często wykonuję w parze z partnerem w życiu osobistym i zawodowym.

Jaka jestem?

Po prostu jestem kobietą, pełna marzeń, wiary w ludzi, optymizmu, uśmiechu, pomysłów, dążenia do ideału w tym co robię. Kocham przyrodę, ćwiczę jogę, w miarę zdrowo się odżywiam, stosuje kosmetyki naturalne samodzielnie robione. Uwielbiam czas spędzony z rodziną i psem. 

Kim jesteście dla mnie WY podczas współpracy?

Jesteście wyjątkowi, bo życie każdego z nas jest wyjątkowe, Wasze historie są wyjątkowe, jesteście moją inspiracją, moim wyrazem ukazania piękna nas, w nas i otaczającego nas świata. Jesteście dla mnie jak Piękno Szczęściem Malowane.

Serdecznie Was zapraszam do przejrzenia PORTFOLIO. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, bardzo chętnie na nie odpowiem.
Możemy też spotkać się w moim studiu przy dobrej kawie i porozmawiać o Waszych oczekiwaniach względem fotografii. Takie spotkania na których omawiamy ofertę są zupełnie niezobowiązujące i bezpłatne.
Najszybciej skontaktujecie się przez profil Facebook

Ślę uściski… 

Moje serce przepełnia szczęście, gdy otrzymując ode mnie zdjęcia, uśmiech pojawia się na Waszych twarzach a w Waszych sercach gości radość.
Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w tych wszystkich nadzwyczajnych dla Was chwilach i tworzyć razem z Wami tak wyjątkowe kadry.