O mnie

Witaj
w
PIĘKNO SZCZĘŚCIEM MALOWANE
w Pięknym, Subtelnym, Zmysłowym ŚWIECIE KOBIECEGO PIĘKNA

Mam na imię Gosia,
Moje klientki mówią mi, że jestem ich
„Terapeutką ciała i duszy”
Tak dobrze trafiłaś, jestem fotografką kobiecą i specjalistką w fotografowaniu kobiecego piękna ♥

Prywatnie 

Kobieta pełna marzeń, wiary w ludzi, optymizmu, uśmiechu, pomysłów. Kocham przyrodę, uwielbiam czas spędzony z rodziną i psem. 

Jestem wyczulona na kolory, estetykę, dokładność i proporcje, do tego stanu przyczyniły się, zamiłowanie do malowania obrazów, ulubiony przedmiot Architektury na studiach, ukończenie prestiżowej szkoły wizażu oraz zamiłowanie do projektowania i szycia sukni. I choć nie wykonuję już makijaży, to do dnia dzisiejszego uwielbiam malować obrazy, nie tylko na papierze ale i poprzez fotografie oraz obróbkę zdjęć.

Jakie sesje wykonuję?

Głównie wykonuję sesje z mojej specjalizacji, czyli zmysłowe Sesje Kobiece/Ciążowe Premium ale wykonuję też sesje Ślubne/dla par oraz Rodzinny  Lifestyle. Uwielbiam budować wyjątkowy klimat na zdjęciach.

Od czego się zaczęło?

Pierwszą moją artystyczną stroną była marka ArchiteArteA. Marka ta związana była z branżą artystycznej fotografii Beauty. Wówczas pracowałam tylko przy sesjach z samymi modelkami. Tworzyłam wtedy samodzielnie całość koncepcji od pomysłu przez strój, makijaż, fryzurę oraz zdjęcia. Na moim koncie są również publikacje. Można je obejrzeć na stronie Facebook marki ArchiteArteA  

Marka Piękno Szczęściem Malowane zrodziła się z potrzeby ukazania piękna kobiet, które nie są modelkami oraz różnych romantycznych historii, zatrzymując w kadrze niepowtarzalne chwile. 

Moja praca z modelkami okazała się bardzo cennym doświadczeniem, które bardzo mocno zaowocowało. To doświadczenie daje mi komfort pracy podczas sesji kobiecych w których pozują „zwykłe-niezwykłe” kobiety stojące przed obiektywem pierwszy raz. Pomimo tego, że nie mają żadnego doświadczenia mogą liczyć na moje wsparcie przed i podczas sesji a później cieszą się wspaniałymi rezultatami w postaci wyjątkowych zdjęć. 

Kim jesteście dla mnie WY ?

Jesteście wyjątkowe, bo życie każdej z nas jest wyjątkowe, Wasze historie są wyjątkowe, jesteście moją inspiracją, natchnieniem, moim wyrazem ukazania piękna nas, w nas i otaczającego nas świata. Jesteście dla mnie jak Piękno Szczęściem Malowane.

Serdecznie Was zapraszam do przejrzenia PORTFOLIO. Jeśli pojawią się jakieś pytania dotyczące mojej pracy fotografa, bardzo chętnie na nie odpowiem.

Najszybciej skontaktujecie się przez profil Facebook

Przytulam Was mocno do serca ♥ Gosia ♥

Moje serce przepełnia szczęście, gdy otrzymując ode mnie zdjęcia, uśmiech pojawia się na Waszych twarzach a w Waszych sercach gości radość.
Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w tych wszystkich nadzwyczajnych dla Was chwilach i tworzyć razem z Wami tak wyjątkowe kadry.

Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione.