Warsztaty

Zabiorę Cię w mój świat. Zaufaj mi a pokażę Ci jak pracuję na sesji oraz jaki sprzęt wykorzystuję.
Pokażę Ci również w jaki sposób wykorzystuję przestrzeń mojego kameralnego studia, aby uzyskać w odbiorze zdjęcia, jakby były wykonywane w ogromnej przestrzeni fotograficznej. Przedstawię Ci moje sprawdzone sztuczki i triki na małą przestrzeń w moim Kreatywnym Kameralnym Studio.

Ofertę warsztatów indywidualnych dopasowuję do Twoich potrzeb, dlatego najlepiej jak do mnie napiszesz i powiesz w czym masz problem i w czym ja mogę Ci pomóc. Nie zapomnij przesłać mi link do swojego portfolio, abym mogła ocenić Twój poziom prac i ewentualne braki, na które trzeba by było zwrócić uwagę.

Podczas szkolenia, kursant będzie miał możliwość samodzielnego wykonania części sesji pod moim okiem oraz obserwowania jak ja pracuję na takiej sesji. Następnie przejdziemy do analizy sesji, wyboru najpiękniejszych kadrów i ich obróbki w programie Photoshop.

Zakres warsztatów INDYWIDUALNYCH, do wyboru: Fashion na tłach lub Sensual Studio oraz mogą to być warsztaty ciążowe lub kobiece.

Warsztaty są JEDNODNIOWE
Przybliżony Plan Warsztatów :

Na wybranych Warsztatach nauczę Cię:

– Jak przygotować się do wybranego rodzaju sesji
– Triki i pomysły jakie można zastosować aby wykorzystać niewielką przestrzeń do zdjęć
– Jakiego sprzętu używam do sesji (aparat, obiektywy, modyfikatory itp.)
– Jakich ustawień używam
– Jak zaprezentować ciało kobiety „nie modelki” aby jak najpiękniej wyszła na zdjęciach.
– Sesja i praca z kobietą na planie fotograficznym
– Edycja zdjęć w Photoshop

Czas trwania warsztatów to 8 godzin z przerwą na lunch

Mogę też przygotować specjalny spersonalizowany plan warsztatów dostosowany do Twoich potrzeb aby uzupełnić trapiące Cię zagadnienia i braki.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które mieszkają w odległości co najmniej 150km od Kielc.
Wymagana podstawowa obsługa swojego aparatu (może być pełna klatka lub APS-C, lustrzanka lub bezlusterkowiec), znajomość podstaw programu Photoshop.

INDYWIDUALNE WARSZTATY z obróbki zdjęć
(JEDNODNIOWE)


Na tych Warsztatach nauczę Cię edycji zdjęć w moim stylu. Pokażę krok po kroku jak obrobić zdjęcie od momentu jego wyboru, wywołania po obróbkę finalną.

Czas trwania warsztatów to 5 godzin

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które mieszkają w odległości co najmniej 150km od Kielc oraz znających podstawy programu Photoshop.

INDYWIDUALNE Konsultacje ONLINE.

Jeśli potrzebujesz omówienia Twojego portfolio i wskazówek co można poprawić, co zmienić, jak wyselekcjonować najładniejsze kadry lub cokolwiek o co chcesz zapytać a dotyczy Twoich prac, służę Ci moim wieloletnim doświadczeniem.

Czas trwania konsultacji 2 godziny.

Na konsultacji dyskutujemy tylko o zdjęciach wykonanych w Twoim portfolio, o pozach, o wykonanej obróbce, o „niedociągnięciach” które warto poprawić.

Nie dyskutujemy jak wykonać krok po kroku obróbkę, czy jak oświetlić modelkę, jakim sprzętem i na jakich ustawieniach. Jeśli chcesz się dowiedzieć takich rzeczy, to zapraszam na warsztaty fotograficzne lub warsztaty z obróbki zdjęć.


Konsultacje przeznaczone są dla osób, które mieszkają w odległości co najmniej 150km od Kielc.