O Sesjach Fine Art-Kreatywna Fotografia

Fine Art- kreatywny świat fotografii malowany wyobraźnią

Marzy Ci się sesja w bajkowym stylu? Chciałabyś aby sesja Twojego dziecka przeniosła się w bajkowy świat?
Sesje przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i dzieci od wieku 5 lat.
Całość koncepcji i zakres sesji oraz retuszu omawiamy wspólnie.

Nie musisz być modelką, żeby mieć takie bajkowe zdjęcia! Oprócz sesji kobiecych i ciążowych specjalizuje się również w sesjach Fine Art. Doświadczenie zdobywałam wykonując takie sesje już w roku 2014 współpracując z profesjonalnymi modelkami.

Poprowadzę Cię za rękę przez całą sesję.
Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich sesjach najbardziej podoba.
♥ Przed sesją dostaniesz hasło dostępu do GALERII STYLIZACJI.
♥ Niewątpliwym atutem naszego studia jest nasza dość liczna studyjna garderoba. Wyjątkowa jest u mnie kolekcja sukien, które są wykonywane pod moje sesje. Znajdą się tez stylizacje dla dziewczynek w wieku 8+
♥ Jeśli będziesz zainteresowana wykonaniem makijażu i/lub ułożeniem fryzury jesteśmy na to gotowi
♥ Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu,
♥ Jeśli sesja będzie dla Twojego dziecka, to możesz być pewna, że będę wiedziała co zrobić, by szybko sesja się nie znudziła a Twoje dziecko, choć przez chwilę, było w czarodziejskim świecie.
♥ Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line ze zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów.

W ofercie dostępne są 2 pakiety

♥ W każdym z pakietów masz możliwość wyboru stylizacji do swojej sesji a ja udostępniam Ci do tego celu moją studyjną garderobę. Stylizacje dla dziewczynek w wieku od 8 lat+
♥ Pakiety maja też różną ilość zdjęć i różny czas naszego spotkania.
♥ Zdjęcia przekazuję Ci w wersji elektronicznej w oryginalnej rozdzielczości z której wydrukujesz każdą wielkość od dużego foto-obrazu po małe odbitki oraz wersji przygotowanej pod internet.
Dostajesz też zdjęcia w wersji drukowanej na papierze premium jedwab w rozmiarze 15×23 cm.
♥ Zdjęcia które dostajesz ode mnie są poddane wyjątkowej i bardzo zaawansowanej autorskiej obróbce graficznej (nie stosuje automatycznych filtrów).
♥ Jeśli byłabyś zainteresowana makijażem i/lub ułożeniem fryzury, to również jest u nas taką możliwość

Jeśli chcesz mieć wykonaną naprawdę profesjonalną plenerową bajkową sesję Fine Art i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach klasy premium, to nie zwlekaj,Zapytaj o ofertę i cenę pakietów, skontaktuj sie ze mną przez mail, FB lub IG

Jak przygotować się do sesji ?

Wszystkie niezbędne informacje na ten temat przesyłam Ci na maila po uzgodnieniu terminu sesji i innych szczegółów. Resztę uzgadniamy telefonicznie.

Kiedy rezerwować termin sesji ?

Z terminami na sesje jest u nas u nas różnie. Czasami wystarczy skontaktować się z nami na tydzień wcześniej a czasami trzeba na 3-4 tygodnie wcześniej. Najlepiej jak wstępnie zarezerwujesz termin na 3 tygodnie przed planowaną przez siebie sesją.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO PLENEROWYCH SESJI FINE ART

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.