O Sesjach Lifestyle

Sesje Lifestyle
Ciążowe/ Noworodkowe/ Rodzinne

To są Wasze chwile. Bardzo chcemy, aby sesje Lifestyle były jak najbardziej prawdziwe, aby obrazowały Was i Wasze prawdziwe emocje. Z naszego doświadczenia wiemy, że najbardziej naturalnie zachowujecie się na sesjach w plenerze, kiedy zajmujecie się sobą i swoją rodziną, kiedy bawicie się z dziećmi i jest to prawdziwe, bo Wasze.

Ci z Was którzy mieli już u nas jakąś sesję, mogą również liczyć na sesje w swoich domach. To właśnie jest prawdziwa sesja Lifestyle, jedyna, niepowtarzalna, po prostu kawałek Waszej prawdziwej historii, emocji, przestrzeni.

♥ ♥ ♥

Jak przygotować się do sesji ?

Wszystkie niezbędne informacje na ten temat przesyłam Ci na maila po uzgodnieniu terminu sesji i innych szczegółów.

Kiedy najlepiej wykonać sesję Lifestyle?

Jeśli mówimy o sesjach plenerowych, najlepiej je wykonać od wiosny do jeszcze ciepłej jesieni, ale jeśli macie ochotę na zimowe szaleństwo i chłody nie są dla Was straszne, to bardzo chętnie będziemy Wam towarzyszyli na spacerach.
W studiu nie wykonujemy Sesji Rodzinnej Pokoleniowej.

Jak się kontaktować ?

Wystarczy przesłać wiadomość mailową, osobiście w naszym studiu a najszybciej zrobisz to z profilu Facebooka. Kontaktując się podaj informacją jaka sesja Cię interesuje, zazwyczaj kontaktuję się z Tobą w tym samym dniu.

Kiedy rezerwować termin sesji Lifestyle ?

Z terminami na sesje jest u nas u nas różnie. Czasami wystarczy skontaktować się z nami na tydzień wcześniej a czasami trzeba na 3-4 tygodnie wcześniej. Najlepiej jak wstępnie zarezerwujesz termin na 3 tygodnie przed planowaną przez siebie sesją.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI LIFESTYLE

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.