O SESJI NA ROCZEK

Sesja Na Roczek

Roczek Waszego dziecka jest czasem wyjątkowym. Dzieci w tym wieku są rozkoszne, ciekawskie, nabyły już tyle umiejętności, zaczynają chodzić. To wspaniały czas, żeby zatrzymać te chwile na zdjęciach z sesji Na Roczek

Jaka jest oferta sesji z okazji 1 urodzin?

Pakiet „To już Roczek”

♥ jeden pakiet i aż 15 zdjęć
♥ sesję możemy wykonać do wyboru w studiu lub plenerze
♥ dedykowane akcesoria do sesji na roczek
♥ w pakiecie również ujęcia rodzinne
♥ Zdjęcia przekazuję Ci w wersji elektronicznej w oryginalnej rozdzielczości z której wydrukujesz każdą wielkość od dużego foto-obrazu po małe odbitki oraz wersji przygotowanej pod internet.
Dostajesz też zdjęcia w wersji drukowanej na papierze premium jedwab w rozmiarze 15×23 cm.
♥ Zdjęcia które dostajesz ode mnie są poddane wyjątkowej autorskiej obróbce graficznej (nie stosuje automatycznych filtrów).

Jeśli chcesz mieć wykonaną wspaniałą pamiątkę z okazji roczu Twojej pociechy i zależy Ci na zdjęciach klasy premium, to nie zwlekaj, Zapytaj o ofertę i cenę pakietu, skontaktuj sie ze mną przez mail, FB lub IG

♥ ♥ ♥

Jak przygotować się do sesji na roczek?

Wszystkie niezbędne informacje na ten temat przesyłam Ci na maila po uzgodnieniu terminu sesji i innych szczegółów.

Jak się kontaktować ?

Z terminami na sesje jest u nas u nas różnie. Czasami wystarczy skontaktować się z nami na tydzień wcześniej a czasami trzeba na 3-4 tygodnie wcześniej.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO NA ROCZEK

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.