O Sesji Noworodkowej

Sesje noworodkowe.

Sesje noworodkowe to uchwycenie najwspanialszych pierwszych chwil przyjścia na świat wyczekiwanego maleństwa. Uwierz mi, dzieci szybko rosną. Nie ma nic piękniejszego niż powracanie wspomnieniami do momentu kiedy Wasze dziecko było maleńkie.

Kiedy najlepiej wykonać sesję noworodkową stylizowaną?

Sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 15 doby maleństwa, ponieważ do tego czasu dzidziuś układa się jeszcze w sposób, który pamięta z brzuszka mamy, lepiej i głębiej śpi, dzięki czemu jest możliwość ułożenia go w specjalnie przygotowanych mebelkach, kompozycjach czy ubrankach.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykonać zdjęcia również tych dzieci które skończyły 15 dobę wówczas zapraszamy na sesję Lifestyle (więcej tutaj)

••• Przy wykonaniu u nas sesji ciążowej otrzymujesz wartościową niespodziankę do sesji noworodkowej •••

W ofercie mamy 1 Pakiet

♥ wspólnie ustalamy akcesoria, stylizacje i kolory użyte do sesji
♥ w pakiecie również ujęcia rodzinne
♥ mama ma możliwość wyboru stylizacji do sesji z mojej studyjnej garderoby
♥ jeden pakiet i aż 11 zdjęć
♥ sesję wykonujemy w studiu do 15 dnia maleństwa
♥ Zdjęcia przekazuję Ci w wersji elektronicznej w oryginalnej rozdzielczości z której wydrukujesz każdą wielkość od dużego foto-obrazu po małe odbitki oraz wersji przygotowanej pod internet.
Dostajesz też zdjęcia w wersji drukowanej na papierze premium jedwab w rozmiarze 15×23 cm.
♥ Zdjęcia które dostajesz ode mnie są poddane wyjątkowej autorskiej obróbce graficznej (nie stosuje automatycznych filtrów).

Jeśli chcesz mieć wykonaną piękna sesję noworodkową, to nie zwlekaj, Zapytaj o ofertę i cenę pakietu, skontaktuj się ze mną przez mail, FB lub IG

Jak przygotować się do sesji noworodkowej?

Do dyspozycji masz oryginalne i niepowtarzalne dekoracyjne scenki stylizacyjne dla noworodka przy sesjach stylizowanych. W sesjach Lifestyle piękny wystrój studia i naturalne kadry.
Pozostałe niezbędne informacje na ten temat przesyłam Ci na maila po uzgodnieniu terminu sesji i innych szczegółów.

Czas przeznaczony na sesję ?

W przypadku sesji noworodkowych czas na sesję może się wydłużyć. Rytm sesji wyznacza dziecko. Musi być czas na nakarmienie, przewinięcie, tulenie czy uśpienie maleństwa.
Dlatego warto pamiętać, by w dniu sesji noworodkowej nie planować sobie jakiś innych ważnych zajęć których nie dałoby się przełożyć.

Jak się kontaktować ?

Wystarczy przesłać wiadomość mailową, osobiście w naszym studiu a najszybciej zrobisz to z profilu Facebooka. Kontaktując się podaj informacją jaka sesja Cię interesuje, zazwyczaj kontaktuję się z Tobą w tym samym dniu.

Kiedy rezerwować termin sesji noworodkowej?

Z terminami na sesje jest u nas u nas różnie. Czasami wystarczy skontaktować się z nami na tydzień wcześniej a czasami trzeba na 3-4 tygodnie wcześniej. Najlepiej jak wstępnie zarezerwujesz termin na 3 tygodnie przed porodem. Później pozostajemy w ciągłym kontakcie i jak tylko urodzi się maleństwo kontaktujesz się ze mną i doprecyzowujemy konkretną datę.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO NOWORODKOWEGO

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.