O sesji Ślubnej

Wybór fotografa ślubnego, to bardzo ważna i trudna kwestia. Przeglądaliście już zapewne tysiące różnych portfolio fotografów ślubnych. Poznajecie różne ceny i oferty, wybór zazwyczaj jest dość trudny.
Śluby, sesje dla narzeczonych i plenery ślubne fotografujemy zawsze we dwoje, jest to wliczone w cenę pakietów.
Dzięki temu, że możemy być w dwóch różnych miejscach w tej samej chwili przekłada się to na piękny spójny materiał z dnia ślubu czy pleneru ślubnego.
Nie reżyserujemy przebiegu wydarzeń w czasie reportażu, tam gdzie nie powinno być nas widać, tam nie jesteśmy widoczni. Podczas pleneru ślubnego, jak skończą się Wam już pomysły na „pozy nie pozy 🙂 ” wówczas podpowiadamy Wam jak fajnie jeszcze można zaprezentować się na zdjęciu. Plener ślubny, to dobra zabawa, w sumie nie tylko dla Was, bo my też niejednokrotnie śmieszkujemy razem z Wami.


Prowadzimy zapisy na 2022/2023r.

W ofercie mamy 1 pakiet ale możemy również:

– wykonać dla Was tylko zdjęcia z pleneru ślubnego w innym dniu niż ślub (bez dnia zaślubin)
– przygotować Pakiet Ślubny dostosowany do Waszych potrzeb

Wystarczy, że skontaktujecie się z nami poprzez e-mail a my przygotujemy dla Was ofertę indywidualną.

•••
♥ ♥ ♥
•••

O czym Para Młoda powinna wiedzieć przy wyborze Fotografa Ślubnego ?

Kierując się wyborem fotografa ślubnego powinniście przede wszystkim wziąć pod uwagę jego portfolio, styl fotografii, retusz, poziom i jakość prac, jakość dodatków np. albumów ślubnych oraz czy cena idzie z tym wszystkim w parze.
Z doświadczenia wiemy, że „duży pakiet” w niskiej cenie nigdy nie przekłada się na dobry styl i jakość produktów.
Lubimy klarowne, przejrzyste zdjęcia, ostre, jasne, choć czasem lubimy też zdjęcia ciemne ale inaczej…np. nocne lub klimatycznie zaciemnione ale tak, by było wiadomo kto jest na zdjęciu.
Takie piękne zdjęcia osiągamy dzięki wiedzy jak posługiwać się naszym sprzętem, jak je potem pięknie autorsko retuszować, a przede wszystkim dzięki Wam, bo możemy uczestniczyć w tych pięknych historiach.
Jeśli to również jest Wasz styl fotografii ślubnej, to zapraszamy do dalszej lektury i kontaktu…

Jak wygląda współpraca z nami ?

Po dowiedzeniu się, czy dany termin jest wolny, przedstawiamy Wam ofertę ślubną. Kontakt z nami może być w formie mailowej. W takiej formie możemy załatwić też reszty niezbędnych rzeczy związanych ze współpracą.
Jeśli jednak będziecie blisko Kielc, to zapraszamy Was do studia. Preferujemy takie spotkania w naszym studiu, ponieważ przy dobrej kawie i ciachu lepiej się rozmawia. Wówczas będziemy mogli się lepiej poznać i przedyskutować ofertę.
Być może będziecie chcieli coś zmienić, dodać bądź odjąć, czasami lepiej usiąść i podyskutować o Waszych oczekiwaniach, niż dostać suchy papier z ofertą.
Takie spotkanie jest niezobowiązujące, nie musicie na nim podejmować decyzji o współpracy, zawsze dajemy Wam trochę czasu. Oczywiście jeżeli będziecie chcieli możemy podpisać Umowę również na pierwszym spotkaniu.
Kolejnym plusem takiego spotkania jest to, że możecie przejrzeć albumy i dodatki jakie mamy w ofercie oraz fotografie z naszych sesji w wersji drukowanej, to też jest bardzo ważne, bo nie kupujecie kota w worku.
Jeśli decyzja już zapadnie i podpiszecie z nami Umowę ślubną, to wówczas przekazujemy Wam nasze wskazówki odnośnie przygotowań zarówno do reportażu ślubnego jak i do ślubnej sesji plenerowej. Podpowiadamy Wam, na co warto zwrócić większą uwagę w tych dniach.
Mamy dla Was też nasze autorskie propozycje jak przygotować fotograficzny plener ślubny, ale o tym już w „4-y oczy”.
Większość rzeczy jest omawiana na spotkaniu. Jeśli czegoś nie omówimy lub zapomnicie zapytać albo zapomnicie o informacjach jakie Wam przekazujemy, bez obaw, zawsze możecie do nas zadzwonić, napisać lub przyjść jeszcze raz do studia. Zawsze służymy radą, doświadczeniem i wsparciem.

Jak przygotować się do reportażu ślubnego oraz pleneru ślubnego?

Część informacji przekażemy wam na pierwszym niezobowiązującym spotkaniu, potem reszta ważnych informacji zostanie przekazana w momencie podpisania z Wami Umowy.

Gdzie wykonujemy reportaż ślubny?

Pracujemy w Kielcach w województwie świętokrzyskim, ale reportaż ślubny, plener ślubny możemy wykonać w dowolnym miejscu w kraju

Kiedy najlepiej wykonać sesję plenerową ?

Sesje plenerową warto wykonać w innym dniu niż ślub, wierzcie mi naprawdę warto, jeśli zależy Wam na kilku godzinach spędzonych w ciekawych miejscach, na dobrej zabawie i bezstresowym wykonaniu pięknych zdjęć.
Czasami pary decydują się na plener ślubny w ten sam dzień, ale plener taki trwa dosyć krótko zazwyczaj do godziny, ponieważ nie możecie zostawić na długo gości weselnych samych. Poza tym z pleneru w dzień ślubu jest stosunkowo mniej zdjęć, różnie może być też z pogodą w tym dniu. Mniej czasu na plener to też stres związany z tym, że opuściliście gości weselnych oraz pośpiech, a to wszystko widać później na zdjęciach. Zadajcie sobie też pytanie, czy chcecie mieć zdjęcia plenerowe w pobliżu sali/hotelu w którym trwa Wasze wesele lub w jego wnętrzach, jeśli tak, nie ma problemu, to Wy macie być zadowoleni. Jeśli wybierzecie pakiet z plenerem w innym dniu niż ślub a wnętrza czy okolica hotelu w którym macie wesele bardzo Was urzekną, to możemy wyskoczyć na chwilę w krótki plener, ale wtedy już na luzie, bo będziecie wiedzieli, że ten właściwy plener będzie później.
Jeśli chcecie poznać różnice między plenerem w inny dzień niż ślub i w dzień ślubu, zapytajcie nas o to na spotkaniu, wszystko wyjaśnimy.

Kiedy rezerwować termin u fotografa na swój ślub?

Z terminami na sesje jest u nas różnie. Czasami wystarczy skontaktować się z nami na miesiąc wcześniej a czasami trzeba na 1 rok wcześniej. Pamiętajcie, że prowadzimy własne studio i robimy również wiele innych sesji zdjęciowych oraz organizujemy sesje tematyczne, więc najlepiej jak zapytasz teraz o dostępność terminów na ślub.

Polecają nas:

Piękno Szczęściem Malowane- Wasze Piękne Wspomnienia-Fotografia Ślubna
Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany.

Zakaz kopiowania treści. Treści zamieszczone na stronie są chronione PRAWEM AUTORSKIM.