Oferta Sesja Portretowa Fine Art

Wykonasz u mnie profesjonalne, wyjątkowe, malarskie sesje portretowe typu Fine Art/ Beauty. Przy sesjach Fine Art/Beauty zdobywałam doświadczenie już od 2015 r współpracując z profesjonalnymi modelkami. Przygotowywałam edytoriale i tutoriale pod publikacje w magazynach, co wymagało nie tylko odpowiedniej wiedzy odnośnie wymagań związanych z przygotowaniem zdjęć pod branżę Beauty ale i odpowiedniego przygotowania sesji, ustawienia światła, przygotowania modelki do sesji. Dlatego wiedz, że jesteś w naprawdę profesjonalnych rękach <3

Sesje portretowe przeznaczone są dla dzieci oraz dorosłych. Wiek dzieci do takich sesji zaczyna się od 5 lat.

Nie, nie musisz mieć doświadczenia, żeby wyglądać na zdjęciach zjawiskowo!
Poprowadzę Cię za rękę przez całą sesję.
Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja lub sesja Twojego dziecka i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich sesjach najbardziej podoba.
♥ Przed sesją dostaniesz hasło dostępu do GALERII STYLIZACJI.
♥ Niewątpliwym atutem naszego studia jest nasza dość liczna studyjna garderoba i liczne dodatki. Wyjątkowa jest u mnie kolekcja sukien, które są wykonywane pod moje sesje.
♥ W studiu ugoszczę Cię pyszną herbatką owocową lub kawą oraz słodkościami i owocami
♥ Jeśli będziesz zainteresowana wykonaniem makijażu i/lub ułożeniem fryzury jesteśmy na to gotowi
♥ Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu.
♥ Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line ze zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów.

Do wyboru są 2 PAKIETY

Pakiet „Wyjątkowy Portret” i Pakiet „Piękno W Portrecie”
♥ W każdym z pakietów masz możliwość wyboru stylizacji do swojej sesji a ja udostępniam Ci do tego celu moją studyjną garderobę. Stylizacje dla dziewczynek od wieku 8 lat +
♥ Pakiety maja też różną ilość zdjęć i różny czas naszego spotkania
♥ Zdjęcia przekazuję Ci w wersji elektronicznej w oryginalnej rozdzielczości z której wydrukujesz każdą wielkość od dużego foto-obrazu po małe odbitki oraz wersji przygotowanej pod internet.
Dostajesz też zdjęcia w wersji drukowanej na papierze premium jedwab w rozmiarze 15×23 cm.
♥ Zdjęcia które dostajesz ode mnie są poddane wyjątkowej autorskiej obróbce graficznej dedykowanej tego rodzaju portretom (nie stosuje automatycznych filtrów).
♥ Jeśli byłabyś zainteresowana makijażem i/lub ułożeniem fryzury, to również jest u nas taką możliwość

Jeśli chcesz mieć wykonaną naprawdę profesjonalną sesję Fine Art i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach klasy premium, to nie zwlekaj, apytaj o ofertę i cenę pakietów, skontaktuj się ze mną przez mail, FB lub IG

• • •

Zobacz Galerię zdjęć Fine Art/Beauty