Oferta- Sesje ciążowe

Kochana, chce Ci dać niezapomnianą pamiątkę jaką jest niewątpliwie Twoja sesja ciążowa. Ciąża to bardzo wyjątkowym czas w Twoim/ Waszym życiu. Poczuj się w tym czasie jak gwiazda. Pozwól sobie na chwilę piękna, luksusu, dobrej zabawy a zarazem zatrzymania w kadrze tych wyjątkowych chwil.

Pamiętaj! Dla Twojego komfortu, bezpieczeństwa i radości czerpanej z dnia zdjęciowego, sesje ciążowe najlepiej jest wykonać między 26 a max 32 tygodniem ciąży (jeśli się dobrze czujesz, to mogę wykonać sesję nawet do 35tc, jednak im później, tym ciężej Mamie pozować), dlatego termin sesji należy ustalać na sporo wcześniej.

Więc…, nie czekaj dłużej i stań przed moim obiektywem ♥ jestem pewna, że będzie pięknie ♥

Przytulam ♥ Gosia

Zachęcam do zapoznania się z OPINIAMI moich klientek

•••

STUDIO FASHION


STUDIO FASHION to ponadczasowe klasyczne kadry, uzyskane dzięki zachowaniu minimalistycznego charakteru zdjęć, przyciągające magnetyzmem płynącym z fotografowanej w ten sposób osoby. Jeśli i Ty marzysz o takiej sesji i chcesz się poczuć jak Vip, mając zdjęcia jak z okładki magazynu, to jesteś w dobrym miejscu.
Sesja w tym klimacie jest wykonana na jednobarwnych tłach (zazwyczaj białym) przy użyciu oświetlenia studyjnych lamp błyskowych. Dzięki różnym możliwością ustawienia światła jakie wykonuję na sesji, zdjęcia mają różnorodny charakter.
W sesji tej możemy bawić się modą. Możesz zapozować w sukienkach, sukniach, marynarkach, bieliźnie. Cekiny, tiule, satyny, krótkie, długie, klasyczne czy glam. Stylizacje mogą być Twoje, wówczas podpowiem Ci co zabrać na sesję bazując na głębinach Twojej szafy. Możesz też skorzystać bezpłatnie z zasobów mojej garderoby. Wszystko ustalamy przed spotkaniem, na naszej konsultacji telefonicznej lub on-line. Chcę by ta sesja spełniła Twoje marzenia i zapadła w pamięć jako wyjątkowy czas.

KADRY
STUDIO FASHION

OFERTA STUDIO FASHION
BRAK możliwości zakupu Vouchera

INFORMACJEPakiet „FASHION MINI”Pakiet „FASHION STANDARD”
ilość zdjęć w formie elektronicznej 510
odbitki 15x21cm510
ilość stylizacjido 2 do 4
czas spotkania do 1 godzinydo 2,5 godziny
koszt dodatkowego kadru elektronicznego 65zł/szt60zł/szt
CENA REGULARNA750 zł1000 zł
CENA PROMOCYJNA
Promocja trwa od 09.05.2024 do 31.08.2024 r.
500 zł890 zł
Sesja w tych pakietach nie obejmuje kadrów NEON ART LUXURY

Na sesji STUDIO FASHION skupiam się głównie na kobiecie w ciąży, ale w sesji ciążowej może uczestniczyć mąż/partner, a nawet zachęcam żeby uczestniczył, bo to Wasza wspólna pamiątka. Możliwa jest też sesja ze starszym rodzeństwem, ale wówczas starsze rodzeństwo razem z mężem przychodzą na 20 minut przed zakończeniem sesji, na symboliczne wspólne kadry. O stylizację reszty rodziny musisz zadbać sama, ale podpowiem Ci jak ich przygotować 😉
Jesteście odpowiedzialni za swoje dzieci i należy na sesji otoczyć je szczególną opieką, gdyż w studiu jest rozstawiony różnego rodzaju sprzęt i akcesoria. Jednocześnie za wszelkie zniszczenia spowodowane przez nieuwagę klienta, czy dzieci odpowiada finansowo klient.

Rezerwując sesję oświadczasz, że zapoznałaś się z Regulaminem Sesji, który znajduje się na tej stronie poniżej na końcu oferty.

zobacz moje PORTFOLIO

•••

NEON ART LUXURY
UWAGA!- obecnie jest to opcja NIEDOSTĘPNA

NEON ART LUXURY Luksusowe kadry wyróżniające się unikalnym stylem i fantastycznym klimatem. Są tworzone ze smakiem i artyzmem. To wysublimowane dzieła sztuki, dopracowane w najdrobniejszym szczególe do perfekcji. Każdy obraz z serii NEON ART LUXURY który wychodzi spod mojej ręki dla moich klientów ma indywidualny charakter i jest wyjątkowy.
Jak wygląda proces sesji?
Przygotowanie, przeprowadzenie i późniejsza obróbka sesji NEON ART LUXURY
jest o wiele bardziej wymagająca i czasochłonna w porównaniu do pozostałych rodzajów sesji. Trzeba się wykazać nie tylko umiejętnościami technicznymi ale również kreatywnością i wysoką wrażliwością na piękno.
To nie tylko użycie kolorowych świateł. To przede wszystkim wyczucie prawidłowego otulenia sylwetki kobiecej namiętną feerią barw współgrającą ze stylizacją. Następnie w procesie postprodukcji podkreślone jest nie tylko piękno modelki ale również przekształcenie abstrakcyjnej wizji, na realną materię za pomocą moich autorskich elementów graficznych (nie korzystam z AI), zachowując magię oraz głębię koloru w tworzeniu niesamowicie fascynującego obrazu.
Mając świadomość tworzenia naprawdę wyjątkowych zdjęć NEON ART LUXURY, wiem, że daję Ci rzadko spotykany pod kątem estetyki, jakości, kreatywności i wykonania, wyjątkowy produkt.
Szczegóły dotyczące sesji omawiamy na konsultacji telefonicznej lub on-line.

KADRY
NEON ART LUXURY

OBECNIE NIE WYKONUJĘ KADRÓW NEON ART LUXURY

•••

DODATKOWE OPCJE

1. Kwiaty do sesji- w zakresie klienta
2. Zaplanowane pocięcie/podarcie tła aby użyć je jako dodatek aranżacji sceny
+150zł do wybranego pakietu sesji.
3. Sesja w sobotę – dopłata 150zł do ceny wybranego pakietu (pod warunkiem że będę miała czas na sesję w danym dniu)

4. Możliwość dokupienia albumów, foto-obrazów itp.- wycena indywidualna

REGULAMIN SESJI

Decydując się na skorzystanie z moich usług fotograficznych, akceptujesz niniejszy regulamin sesji.
Sesję można zarezerwować kontaktując się ze mną w wiadomości prywatnej najszybciej przez Facebook lub Instagram, ewentualnie mailowo. Zobacz zakładkę KONTAKT
• Każdy termin ustalany jest indywidualnie i najlepiej jest go rezerwować na około 4-y tygodnie wcześniej przed planowaną sesją. Nie zawsze mam termin „z dnia na dzień”- najlepiej zapytać 😉 Terminy rezerwuję maksymalnie na 2 miesiące do przodu.
• Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200zł. Termin wpłaty zadatku to 2 dni robocze od chwili rezerwacji. Przy braku wpłaty rezerwacja jest anulowana.

Rozliczenie reszty kwoty za sesję następuje w dniu sesji gotówką, lub na minimum 4 dni robocze przed sesją w formie przelewu.
• Przy rezygnacji z sesji lub nie pojawieniu się na niej zadatek przepada. Nie poinformowanie mnie o nie pojawieniu się na sesji skutkuje tym, że klient nie będzie mógł już więcej skorzystać z usług fotografa.
• Termin sesji można przełożyć tylko raz z ważnych przyczyn. Pierwsze przełożenie terminu ustalane jest w przeciągu maksymalnie 30 dni od dnia pierwotnego terminu. Fotograf zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty w kwocie 100zł za drugą zmianę terminu. Nie ma możliwości zmiany terminu po raz trzeci i taki klient więcej nie będzie już mógł skorzystać z usług fotografa.
• Na sesję należy przyjść zdrowym.
• Proszę o przybycie na sesję o ustalonej godzinie. Przyjście 5 minut przed czasem, nadal jest przed czasem. Będzie niezręcznie, jeśli jeszcze w studiu przebywa poprzedni klient lub jestem na etapie przygotowawczym do sesji i trzeba będzie poczekać w poczekalni przed studiem.
• Dopuszczalny czas spóźnienia się na sesję to 15 minut. Informuję, że czas spóźnienia jest odejmowany od czasu naszego spotkania.
• Przy spóźnieniu większym niż 15 minut (sesja MINI) oraz 30 minut (sesja STANDARD) sesja jest odwołana. Zadatek nie jest zwracany.
• Po wykonaniu sesji nie ma możliwości zamiany pakietu na większy
• Nie sprzedaję (ani nie oddaję) reszty nieobrobionych zdjęć z sesji

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 35 dni roboczych liczonych po dniu sesji. Dlatego bardzo proszę mnie nie ponaglać, zawsze oddaję zdjęcia w terminie, ale zastrzegam sobie przedłużenie tego czasu w nagłych okolicznościach (choroba, urlop, nagłe zdarzenia), jeśli takie się pojawią wówczas poinformuję o tym.
• Nie odpowiadam za złe przygotowanie się klientki do sesji, które jest kluczowe aby zdjęcia były estetyczne. Nie przeklejam włosów, części garderoby, nie robię odrostów na włosach czy paznokciach.
Decydując się na sesję akceptujesz styl fotografa, kolorystykę, percepcje kadru, oraz retusz zdjęć z sesji. Nie wykonuję kadrów, które nie są w stylu mojego portfolio lub nie posiadam na stanie preferowanego przez klienta wyposażenia wnętrza. Nie wykonuję innego retuszu niż zakres mojego portfolio oraz zakres wybranego przez Klienta pakietu. Klient powinien wziąć pod uwagę, że każda sesja, to inna osoba, inne światło (zwłaszcza to dzienne nad które nie mam wpływu), różny humor, wygląd, stylizacje, czasami różne ustawienie mebli czy wygląd wnętrza, więc mogą wystąpić pewne różnice pomiędzy sesjami.
• Sesja przeznaczona jest tylko dla jednej osoby *wyjątek stanowi sesja ciążowa w której może uczestniczyć Mąż/Partner

Zgoda na publikację jest dobrowolna. Dla mnie Twoja zgoda jest bardzo ważna, gdyby nie to, że klientki pozwalają na publikację zdjęć w moim portfolio, to pewnie byś do mnie nie trafiła lub nie wiedziałabyś czego się spodziewać. Zawsze to Ty decydujesz, czy zgodzisz się na publikację, możesz też wskazać zdjęcia, które będę mogła pokazać na mojej stronie internetowej, czy w Social Mediach
Wydruki odbierasz osobiści ze studia. Wydruki czekają na Ciebie maksymalnie 30 dni od momentu powiadomienia Cię o możliwości odbioru. Po tym terminie są niszczone i ponownie możesz je zamówić jedynie we własnym zakresie. Możliwa jest wysyłka kurierem na wskazany przez Ciebie adres za dopłatą 25zł.
Zdjęcia elektroniczne które otrzymasz w swoim pakiecie, będą do pobrania z galerii w maksymalnej pełnej rozdzielczości bez logo oraz w mniejszej rozdzielczości z logo do prezentacji w Internecie.
• Jest możliwość zakupu VOUCHERA na niektóre sesje. REALIZACJA SESJI Z VOUCHERA to 4 miesiące od dnia zakupu. Dokonując zakupu Vouchera potwierdzasz zapoznanie się z Regulaminem Zakupu Voucherów

Promocje NIE ŁĄCZĄ SIĘ!
• Zastrzegam sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.


Szanowny Kliencie, wiem że obecnie jest moda na robienie zdjęć i filmowanie, jednak na sesji to ja robię dla Ciebie zdjęcia, w końcu po to do mnie trafiłeś 😉 a jeśli chcesz nagrać filmik do rolek, najpierw zapytaj mnie o zgodę.

• • •

Czy musisz być modelką?

Chcę Ci jeszcze powiedzieć dosyć istotną rzecz, mianowicie: 99% moich klientek nie jest modelkami i stoją przed aparatem pierwszy raz. Wiąże się to często z ogromnym stresem. Jest też duża różnica między pracą z modelką, która jest świadoma swojego ciała, a pracą z kobietą, która ma profesjonalną sesję kobiecą pierwszy raz w życiu. Na szczęście jesteś w dobrych rękach. Dzięki temu, że na początku swojej przygody fotograficznej pracowałam tylko z modelkami, a następnie od ładnych kilku lat pracuję z kolei tylko z kobietami nie-modelkami, wiem jak sprawić by stres minął bezpowrotnie oraz jak Cię poprowadzić przez sesję, byś czuła się na niej pięknie, komfortowo i bezpiecznie. Moje portfolio, które widzisz na stronie, to w 99% zdjęcia moich cudownych kobiet nie-modelek 😉

• • •

Na koszt sesji składa się również:

  • moje profesjonalne przygotowanie i ogromne doświadczenie w fotografii kobiecej/ciążowej, zobacz opinie moich klientek.
  • konsultacje mailowe oraz telefoniczne przed sesją, w celu ustalenia stylu sesji, stylizacji, przygotowań i przebiegu sesji.
  • możliwość skorzystania z garderoby sesyjnej
  • indywidualne przygotowania studia do Twojej sesji
  • pomoc i instruktaż jak pozować podczas sesji.
  • kameralne studio zdjęciowe
  • godziny pracy spędzone przy autorskiej obróbce graficznej.
  • czas na inne czynności takie jak tworzenie dla Ciebie galerii, przygotowanie zdjęć do druku itd.
  • użycie i eksploatacja profesjonalnego sprzętu.
  • prowadzenie firmy i związane z tym wysokie opłaty.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI CIĄŻOWYCH


JAK PRACUJĘ

poniedziałek- piątek 10.00-18.00
Sesje Sensulne są wykonywane tylko w godzinach przedpołudniowych z uwagi na światło!

Wszystkie terminy wraz z godzinami sesji, ustalane są z klientem indywidualnie w zależności od dostępności w danym czasie. Termin najlepiej rezerwować na 4-y tygodnie wcześniej

W niedziele i święta nie pracuję.


Na wiadomości odpowiadam od poniedziałku do piątku w każdej możliwej wolnej chwili najpóźniej w przeciągu 48h.

Podczas urlopu, szkoleń, weekendów, niedyspozycji zdrowotnej lub innych dni wolnych, odpowiadam zaraz po powrocie do pracy. Proszę o cierpliwość.

•••

•••

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Oferta obowiązuje od 03.02.2024r. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty, aktualizacje pojawią się na stronie.
Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione. Autorem wszystkich tekstów jest właściciel serwisu www.pięknoszczęściemmalowane.pl