Oferta- Sesje ciążowe

Kochana, chcemy Ci dać niezapomnianą pamiątkę jaką jest niewątpliwie Twoja sesja ciążowa. Ciąża to bardzo wyjątkowym czas w Twoim/ Waszym życiu.
Poczuj się w tym czasie jak gwiazda. Pozwól sobie na chwilę piękna, luksusu, dobrej zabawy a zarazem zatrzymania w kadrze tych wyjątkowych chwil.

Pamiętaj! Dla Twojego komfortu, bezpieczeństwa i radości czerpanej z dnia zdjęciowego, sesje ciążowe wykonujemy między 26 a max 35 tygodniem ciąży, dlatego termin sesji należy ustalać na sporo wcześniej , nie zawsze mamy czas na kilka dni przed Twoim 35 tc.

Czy musisz być modelką?

Nie, nie musisz być modelką, żeby wyglądać na zdjęciach zjawiskowo! Specjalizuje się w sesjach kobiecych/ciążowych. Doświadczenie zdobywałam pracując jako fotograf branży modelingu współpracując z profesjonalnymi modelkami.
Poprowadzę Cię za rękę przez całą sesję.
Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich kobiecych sesjach najbardziej podoba.
♥ Ogromnym atutem mojego studia jest dość liczna studyjna garderoba. Do wyboru będziesz miała suknie, body, peniuary, materiały sesyjne, sweterki i liczne dodatki.
Ale czy wiesz dlaczego akurat moja garderoba jest wyjątkowa?
Już Ci mówię 🙂 od pewnego czasu oprócz standardowej w/w garderoby mam też coś specjalnego….
Specjalnie pod moje sesje projektuję i szyję moje autorskie suknie GLAMOUR, które nie są zlepkiem upiętego jednako tiulu z pomponem na ramieniu, czy przepasanego materiału….są realne, namacalne, uszyte, wyjątkowe a Ty jako moja klienta będziesz się wyróżniała, będziesz wyjątkowa i zapewniam, że będziesz wyglądała BOSKO !!!
♥ Przed sesją dostaniesz też hasło dostępu do mojego autorskiego poradnika „Jak przygotować się do sesji ciążowej” oraz hasło do GALERII STYLIZACJI.
♥ Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu.
♥ Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line ze zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów.

Poczuj się pięknie, uwodzicielsko, kobieco po prostu BOSKO !!!

••• Przy wykonaniu u nas sesji ciążowej otrzymujesz wartościową niespodziankę do sesji noworodkowej •••

♥ W każdym z przygotowanych pakietów masz możliwość wyboru stylizacji do swojej sesji a ja udostępniam Ci do tego celu moją studyjną garderobę.
♥ Pakiety maja też różną ilość zdjęć i różny czas naszego spotkania.
♥ W zależności od wyboru pakietu możesz wybierać miejsce sesji między studiem i plenerem oraz masz możliwość połączenia studia i pleneru w tym samym dniu.
♥ Zdjęcia przekazuję Ci w wersji elektronicznej w oryginalnej rozdzielczości z której wydrukujesz każdą wielkość od dużego foto-obrazu po małe odbitki oraz wersji przygotowanej pod internet.
Dostajesz też zdjęcia w wersji drukowanej na papierze premium jedwab w rozmiarze 15×23 cm.
♥ Zdjęcia które dostajesz ode mnie są poddane wyjątkowej autorskiej obróbce graficznej (nie stosuje automatycznych filtrów).

Jeśli chcesz mieć wykonaną naprawdę profesjonalną sesję ciążową i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach klasy premium, to nie zwlekaj, Zapytaj o ofertę i cenę pakietów, skontaktuj się ze mną przez mail, FB lub IG

• • •

Kiedy rezerwować termin sesji ciążowej?

W przypadku ofert promocyjnych najlepiej zaraz po pojawieniu się promocji, pod warunkiem dostępności terminów (oferty promocyjne maja ograniczoną liczbę miejsc). Przy sesjach z oferty regularnej czas oczekiwania na termin to ok. 2-3 tygodni, dlatego skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej przed planowaną przez Ciebie sesją.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI CIĄŻOWYCH

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.