Oferta- Sesje ciążowe

Kochana, chce Ci dać niezapomnianą pamiątkę jaką jest niewątpliwie Twoja sesja ciążowa. Ciąża to bardzo wyjątkowym czas w Twoim/ Waszym życiu. Poczuj się w tym czasie jak gwiazda. Pozwól sobie na chwilę piękna, luksusu, dobrej zabawy a zarazem zatrzymania w kadrze tych wyjątkowych chwil.

Pamiętaj! Dla Twojego komfortu, bezpieczeństwa i radości czerpanej z dnia zdjęciowego, sesje ciążowe wykonuje między 26 a max 32 tygodniem ciąży (mogę wykonać sesję nawet do 35tc, jednak im później, tym ciężej Mamie pozować), dlatego termin sesji należy ustalać na sporo wcześniej.

Czy musisz być modelką?

Nie, nie musisz być modelką, żeby wyglądać na zdjęciach zjawiskowo! Specjalizuje się w sesjach kobiecych/ciążowych. Doświadczenie zdobywałam pracując jako fotograf branży reklamowej współpracując z profesjonalnymi modelkami.
Poprowadzę Cię za rękę przez całą sesję.
Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich kobiecych sesjach najbardziej podoba.
♥ Ogromnym atutem mojego studia jest dość liczna studyjna garderoba. Do wyboru będziesz miała suknie, body, peniuary, materiały sesyjne, sweterki i liczne dodatki.
Ale czy wiesz dlaczego akurat moja garderoba jest wyjątkowa?
Już Ci mówię 🙂 od pewnego czasu oprócz standardowej w/w garderoby mam też coś specjalnego….
Specjalnie pod moje sesje projektuję i szyję moje autorskie suknie GLAMOUR, które nie są zwykłym jednako upiętym z przodu tiulem z pomponem na ramieniu…. suknie są realne, namacalne, uszyte, wyjątkowe a Ty jako moja klienta będziesz się wyróżniała, będziesz wyjątkowa i zapewniam, że będziesz wyglądała BOSKO !!!
♥ Przed sesją dostaniesz też hasło dostępu do mojego autorskiego poradnika „Jak przygotować się do sesji ciążowej” oraz hasło do GALERII STYLIZACJI.
♥ Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu.
♥ Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line ze zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów.

Poczuj się pięknie, uwodzicielsko, kobieco po prostu BOSKO !!!

Jeśli chcesz mieć wykonaną naprawdę profesjonalną sesję ciążową i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach klasy premium, to nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną przez mail, FB lub IG

• • •

Kiedy rezerwować termin sesji ciążowej?

W przypadku ofert promocyjnych najlepiej zaraz po pojawieniu się promocji, pod warunkiem dostępności terminów (oferty promocyjne maja ograniczoną liczbę miejsc). Przy sesjach z oferty regularnej czas oczekiwania na termin to ok. 4 tygodni, dlatego skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej przed planowaną przez Ciebie sesją.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI CIĄŻOWYCH

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.