Oferta- Sesje ciążowe

Kochana, chce Ci dać niezapomnianą pamiątkę jaką jest niewątpliwie Twoja sesja ciążowa. Ciąża to bardzo wyjątkowym czas w Twoim/ Waszym życiu. Poczuj się w tym czasie jak gwiazda. Pozwól sobie na chwilę piękna, luksusu, dobrej zabawy a zarazem zatrzymania w kadrze tych wyjątkowych chwil.

Pamiętaj! Dla Twojego komfortu, bezpieczeństwa i radości czerpanej z dnia zdjęciowego, sesje ciążowe najlepiej jest wykonać między 26 a max 32 tygodniem ciąży (mogę wykonać sesję nawet do 35tc, jednak im później, tym ciężej Mamie pozować), dlatego termin sesji należy ustalać na sporo wcześniej.

Więc…, nie czekaj dłużej i stań przed moim obiektywem ♥
Jestem bardzo ciekawa co dla siebie wybierzesz ♥ Sesje fashion na tłach fotograficznych w blasku flash? a może Artystyczne Neonowe kadry, nasycone kolorami i nutką magicznej fantazji?
Bez względu na to co wybierzesz, jestem pewna, że będzie pięknie ♥


Przytulam ♥ Gosia ♥

↓ Poniżej ↓ znajdziesz możliwe rodzaje sesji jakie są u mnie dostępne. Zapoznaj się z nimi dokładnie i daj znać który rodzaj sesji jest Twój !

NEON ART LUXURY

NEON ART LUXURY Luksusowe kadry wyróżniające się unikalnym stylem i fantastycznym klimatem. Są tworzone ze smakiem i artyzmem. To wysublimowane dzieła sztuki, dopracowane w najdrobniejszym szczególe do perfekcji. Każdy obraz z serii NEON ART LUXURY który wychodzi spod mojej ręki dla moich klientów ma indywidualny charakter i jest wyjątkowy.
Jak wygląda proces sesji?
Przygotowanie, przeprowadzenie i późniejsza obróbka sesji NEON ART LUXURY
jest o wiele bardziej wymagająca i czasochłonna w porównaniu do pozostałych rodzajów sesji. Trzeba się wykazać nie tylko umiejętnościami technicznymi ale również kreatywnością i wysoką wrażliwością na piękno.
To nie tylko użycie kolorowych świateł. To przede wszystkim wyczucie prawidłowego otulenia sylwetki kobiecej namiętną feerią barw współgrającą ze stylizacją. Następnie w procesie postprodukcji podkreślone jest nie tylko piękno modelki ale niekiedy również przekształcenie abstrakcyjnej wizji, na realną materię, zachowując magię oraz głębię koloru w tworzeniu niesamowicie fascynującego obrazu.
Mając świadomość tworzenia naprawdę wyjątkowych zdjęć NEON ART LUXURY, wiem, że daję Ci rzadko spotykany pod kątem estetyki, jakości, kreatywności i wykonania, wyjątkowy produkt.
Szczegóły dotyczące sesji omawiamy na konsultacji telefonicznej lub on-line.

KADRY
NEON ART LUXURY

OFERTA NEON ART LUXURY

INFORMACJEPakiet „NEON ART SILVER”Pakiet „NEON ART GOLD”
ilość zdjęć w formie elektronicznej 36
odbitki 20x30cm36
ilość stylizacji 33
czas spotkania 90 minut120 minut
ilość osób na sesji 11
zdjęcia po zaawansowanym autorskim retuszuTAKTAK
CENA500 zł850 zł
Zięcia Neon Art Luxury wybieram i retuszuję według mojej koncepcji w ilości zawartej w pakiecie.

zobacz moje PORTFOLIO

•••

STUDIO FASHION


STUDIO FASHION to ponadczasowe klasyczne kadry, uzyskane dzięki zachowaniu minimalistycznego charakteru zdjęć, przyciągające magnetyzmem płynącym z fotografowanej w ten sposób osoby. Jeśli i Ty marzysz o takiej sesji i chcesz się poczuć jak Vip, mając zdjęcia jak z okładki magazynu, to jesteś w dobrym miejscu.
Sesja w tym klimacie jest wykonana na jednobarwnych tłach (zazwyczaj białym) przy użyciu oświetlenia studyjnych lamp błyskowych. Dzięki różnym możliwością ustawienia światła jakie wykonuję na sesji, zdjęcia mają różnorodny charakter.
W sesji tej możemy bawić się modą. Możesz zapozować w sukienkach, sukniach, marynarkach, bieliźnie. Cekiny, tiule, satyny, krótkie, długie, klasyczne czy glam. Stylizacje mogą być Twoje, wówczas podpowiem Ci co zabrać na sesję bazując na głębinach Twojej szafy. Możesz też skorzystać bezpłatnie z zasobów mojej garderoby lub możemy zrobić mix Twoich stylizacji i mojej garderoby, ważne by ilość wszystkich stylizacji zgadzała się z pakietem. Wszystko ustalamy przed spotkaniem, na naszej konsultacji telefonicznej lub on-line. Chcę by ta sesja spełniła Twoje marzenia i zapadła w pamięć jako wyjątkowy czas.

KADRY
STUDIO FASHION

OFERTA STUDIO FASHION

INFORMACJEPakiet „FASHION STANDARD”Pakiet „FASHION PREMIUM”
ilość zdjęć w formie elektronicznej 1020
odbitki 15x23cm1020
ilość stylizacji do 4do 6
czas spotkania do 2 godzindo 3,5 godziny
ilość osób na sesji 1-21-2
zdjęcia po autorskim retuszuTAKTAK
koszt dodatkowego kadru elektronicznego 60zł/szt50zł/szt
CENA900 zł1400 zł
Sesja w tych pakietach nie obejmuje kadrów NEON ART LUXURY

Na sesji STUDIO FASHION skupiam się głównie na kobiecie w ciąży, ale w sesji ciążowej może uczestniczyć mąż/partner, a nawet zachęcam żeby uczestniczył, bo to Wasza wspólna pamiątka. Możliwa jest też sesja ze starszym rodzeństwem, ale wówczas starsze rodzeństwo razem z mężem przychodzą na 20 minut przed zakończeniem sesji, na symboliczne wspólne kadry. O stylizację reszty rodziny musisz zadbać sama, ale podpowiem Ci jak ich przygotować 😉
Jesteście odpowiedzialni za swoje dzieci i należy na sesji otoczyć je szczególną opieką, gdyż w studiu jest rozstawiony różnego rodzaju sprzęt i akcesoria. Jednocześnie za wszelkie zniszczenia spowodowane przez nieuwagę klienta, czy dzieci odpowiada finansowo klient.

zobacz moje PORTFOLIO

•••

DODATKOWE OPCJE

1. Makijaż do sesji w zakresie własnym klientki, mogę też polecić dobre wizażystki.
2. Dodatkowa godzina sesji ponad czas pakietowy +100zł (nie zawsze jest możliwość przedłużenia sesji)
3. Zaplanowane pocięcie/podarcie tła aby użyć je jako dodatek aranżacji sceny
+150zł do wybranego pakietu sesji.
4. Kwiaty do sesji- w zakresie klienta
5. Sesja w niedziele – dopłata 50% ceny wybranego pakietu (pod warunkiem że będę miała czas na sesję w tym dniu)
6. Sesja w święta – dopłata do pakietu 100% ceny wybranego pakietu (pod warunkiem że będę miała czas na sesję w tym dniu)
7. Możliwość dokupienia albumów, foto-obrazów itp.- wycena indywidualna

Zapisując się na sesję akceptujesz regulamin znajdujący się poniżej

REGULAMIN SESJI

Decydując się na skorzystanie z moich usług, akceptujesz regulamin sesji.
Sesję można zarezerwować kontaktując się ze mną w wiadomości prywatnej mailowo lub na Facebooku czy Instagramie zobacz zakładkę KONTAKT
• Każdy termin ustalany jest indywidualnie i najlepiej jest go rezerwować na około 4-y tygodnie wcześniej przed planowaną sesją. Nie zawsze mam termin „z dnia na dzień”- najlepiej zapytać 😉
• Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100zł. Resztę kwoty za sesję trzeba uregulować najpóźniej w dniu sesji.
• Przy rezygnacji z sesji lub nie pojawieniu się na niej zadatek przepada.
• Nie ma też możliwości przełożenia zadatku na poczet innej sesji w innym terminie.
• Sesję można przełożyć tylko raz w sytuacji choroby.
• Na sesję należy przyjść zdrowym.
• Proszę o przybycie na sesję o ustalonej godzinie. Jeśli przyjdziesz za wcześnie może się okazać, że nie zdążyłam jeszcze w pełni przygotować studia i trzeba będzie poczekać.
• Dopuszczalny czas spóźnienia się na sesję to 15 minut, informuję że czas spóźnienia powyżej 15 minut jest odejmowany od czasu naszego spotkania.
• Przy spóźnieniu większym niż 30 minut sesja jest odwołana. Zadatek nie jest zwracany.
• Po wykonaniu sesji nie ma możliwości zamiany pakietu na większy
• Nie sprzedaję (ani nie oddaję) reszty nieobrobionych zdjęć z sesji

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 35 dni roboczych liczonych po dniu sesji. Dlatego bardzo proszę mnie nie ponaglać, zawsze oddaję zdjęcia w terminie, ale zastrzegam sobie przedłużenie tego czasu w nagłych okolicznościach (choroba, urlop, nagłe zdarzenia), jeśli takie się pojawią wówczas poinformuję o tym.
• Nie odpowiadam za złe przygotowanie się klientki do sesji, które jest kluczowe aby zdjęcia były estetyczne. Nie przeklejam włosów, części garderoby, nie robię odrostów na włosach czy paznokciach.
Decydując się na sesję akceptujesz styl fotografa, kolorystykę, percepcje kadru, oraz retusz. Nie wykonuję innego retuszu niż zakres mojego portfolio oraz zakres wybranego przez Klienta pakietu.
• Sesja przeznaczona jest tylko dla jednej osoby *wyjątek stanowi sesja ciążowa w której może uczestniczyć Mąż/Partner
• Wybrany pakiet sesji można zakupić w formie VOUCHERA.
• Przy jednorazowym zakupie dwóch sesji np. dla siebie+Voucher na prezent dla bliskiej osoby lub dwóch sesji tylko dla siebie otrzymujesz rabat na tańszy pakiet w wysokości 5%.

Promocje NIE ŁĄCZĄ SIĘ!
W przypadku organizowanych co jakiś czas Mini Sesji- Cena MINI SESJI jest już ceną promocyjną i nie łączy się z inną promocja.

Jeśli chcesz mieć wykonaną wyjątkową sesję ciążową i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach, to nie zwlekaj, skontaktuj sie ze mną przez mail, FB lub IG

• • •

Czy musisz być modelką?

Chcę Ci jeszcze powiedzieć dosyć istotną rzecz, mianowicie: 99% moich klientek nie jest modelkami i stoją przed aparatem pierwszy raz. Wiąże się to często z ogromnym stresem. Jest też duża różnica między pracą z modelką, która jest świadoma swojego ciała, a pracą z kobietą, która ma profesjonalną sesję kobiecą pierwszy raz w życiu. Na szczęście jesteś w dobrych rękach. Dzięki temu, że na początku swojej przygody fotograficznej pracowałam tylko z modelkami, a następnie od ładnych kilku lat pracuję z kolei tylko z kobietami nie-modelkami, wiem jak sprawić by stres minął bezpowrotnie oraz jak Cię poprowadzić przez sesję, byś czuła się na niej pięknie, komfortowo i bezpiecznie. Moje portfolio, które widzisz na stronie, to w 99% zdjęcia moich cudownych kobiet nie-modelek 😉

Dlatego nie musisz być modelką, żeby wyglądać na zdjęciach zjawiskowo! Specjalizuje się w sesjach kobiecych/ciążowych.
Poprowadzę Cię za przez całą sesję.
•Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich ciążowych sesjach najbardziej podoba.
• Przed sesją dostaniesz również dostęp do mojego autorskiego poradnika „Jak przygotować się do sesji kobiecej” oraz do GALERII STYLIZACJI.
• Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu.
• Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line z gotowymi zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów (zależnie od oferty).

• • •

Kiedy rezerwować termin sesji ciążowej?

W przypadku ofert promocyjnych najlepiej zaraz po pojawieniu się promocji, pod warunkiem dostępności terminów (oferty promocyjne maja ograniczoną liczbę miejsc). Przy sesjach z oferty regularnej czas oczekiwania na termin to ok. 4 tygodni, dlatego skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej przed planowaną przez Ciebie sesją.

Na koszt sesji składa się również:

 • moje profesjonalne przygotowanie i ponad 8 letnie doświadczenie w fotografii kobiecej/ciążowej.
 • konsultacje mailowe oraz telefoniczne przed sesją, w celu ustalenia stylu sesji, stylizacji, przygotowań i przebiegu sesji.
 • możliwość skorzystania z mojej dość obfitej garderoby sesyjnej
 • autorski obszerny poradnik „Jak przygotować się do sesji” przygotowany na bazie moich wieloletnich doświadczeń
 • indywidualne przygotowania studia do Twojej sesji
 • pomoc i instruktaż jak pozować podczas sesji.
 • kameralne studio zdjęciowe
 • herbata lub kawa oraz słodkie przekąski
 • godziny pracy spędzone przy autorskiej obróbce graficznej.
 • czas na inne czynności takie jak tworzenie dla Ciebie galerii, przygotowanie zdjęć do druku itd.
 • użycie i eksploatacja profesjonalnego sprzętu.
 • prowadzenie firmy

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI CIĄŻOWYCH


JAK PRACUJĘ


Sesje wykonuję zwykle w przedziale godzin:
poniedziałek- piątek 10.00-18.00
sobota 10.00-13.00
Sesje Sensulne są wykonywane tylko w godzinach przedpołudniowych z uwagi na światło!
Wszystkie terminy wraz z godzinami sesji, ustalane są z klientem indywidualnie w zależności od dostępności w danym czasie. Termin najlepiej rezerwować na 4-y tygodnie wcześniej

W niedziele i święta nie pracuję.


Na wiadomości odpowiadam od poniedziałku do piątku w każdej możliwej wolnej chwili najpóźniej w przeciągu 48h.

Podczas urlopu, szkoleń, weekendów lub innych dni wolnych, odpowiadam zaraz po powrocie do pracy. Proszę o cierpliwość.

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.
Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione. Autorem wszystkich tekstów jest właściciel serwisu www.pięknoszczęściemmalowane.pl