Oferta-Sesje Kobiece

Witaj
w PIĘKNO SZCZĘŚCIEM MALOWANE
w Pięknym, Subtelnym, Zmysłowym ŚWIECIE KOBIECEGO PIĘKNA

Zapewne znalazłaś się tutaj, bo chciałabyś poczuć się wyjątkowo, tak jak inne „moje” kobiety, zatrzymując chwilę wspomnień w cudownych kadrach. Każda kobieta, gdzieś w głębi serca, marzyła bądź marzy o profesjonalnej sesji kobiecej.
Na kobiecych sesjach wyczarujemy zdjęcia pełne elegancji, klasy, kobiecych portretów jak i delikatne, subtelne, czy sensualne kadry.
Świat piękny, kobiecy po prostu Twój!
Sesja taka jest idealna dla podniesienia własnej samooceny, chęci poczucia się kobieco i pokazania otoczeniu, że nie jest się tylko żoną, matką czy kobietą biznesu zaganianą w świecie, gdzie ciągle na wszystko brakuje czasu.

Czy w związku z tym nie należy Ci się w końcu
….TROCHĘ RELAKSU I LUKSUSU….


Więc…, nie czekaj dłużej, doceń się i stań przed moim obiektywem ♥
Jestem bardzo ciekawa co dla siebie wybierzesz ♥ Sesje fashion na tłach fotograficznych w blasku fleszy? Czy może jednak bliższy Twemu sercu jest zmysłowy sensual w aranżacji z delikatnym naturalnym światłem ? A może Artystyczne Neonowe kadry
, nasycone kolorami i nutką magicznej fantazji?
Bez względu na to co wybierzesz, jestem pewna, że będzie pięknie ♥


Przytulam ♥ Gosia ♥

↓ Poniżej ↓ znajdziesz możliwe rodzaje sesji jakie są u mnie dostępne. Zapoznaj się z nimi dokładnie i daj znać, który rodzaj sesji jest Twój !

NOWOŚĆ!!! Start już w sierpniu 😉
Natural Romantic Studio

Natural Romantic Studio– to delikatne romantyczne kadry wykonywane w jasnej przestrzeni w której króluje biel oraz odcienie beżu. Przestrzeń jest urządzona bardzo minimalistycznie, bez przeładowania dodatkami.
To sesje dla kobiet, które cenią naturalne ciepłe kolory, delikatne, zmysłowe, nieskomplikowane kadry muśnięte moją autorską obróbką w sposób podkreślający urodę a zarazem bardzo delikatnie.
Do sesji Natural Romantic Studio preferowane są letnie sukienki, białe długie klasyczne koszule, bielizna jeśli sobie tego życzysz, wszystko najlepiej w jasnych kolorach, beżach, bielach. Ładnie też będą wyglądały granaty oraz czerń np. czarna marynarka lub dżinsowe spodnie. Rezygnujemy natomiast z innych kolorów oraz z sukni wieczorowych.
Stylizacje są po Twojej stronie, wówczas podpowiem Ci co zabrać na sesję bazując na głębinach Twojej szafy. Możesz też skorzystać bezpłatnie z zasobów mojej garderoby (jeśli coś Ci się spodoba), ważne by ilość wszystkich stylizacji zgadzała się z pakietem. W cenie pakietu jest możliwość skorzystania z ułożenia włosów na sucho z użyciem lokówki lub prostownicy (kręcenie, falowanie, prostowanie), tylko dla włosów o minimalnej długości do ramion lub dłuższych, krótkie włosy w zakresie klienta. Szczegóły ustalamy przed spotkaniem, na naszej konsultacji telefonicznej lub on-line

KADRY
Natural Romantic Studio

OFERTA Natural Romantic Studio

INFORMACJEPakiet „Natural Romantic Studio
ilość zdjęć w formie elektronicznej 15
odbitki 15x23cm15
ilość stylizacji do 3
czas spotkania 2 godziny
ilość osób na sesji 1
zdjęcia po autorskim retuszuTAK
opcjonalnie ułożenie włosówTAK
dodatkowy kadr elektroniczny50zł/szt
CENA800 zł

zobacz moje PORTFOLIO

•••

STUDIO FASHION– wrześniowa promocja!!!


STUDIO FASHION to ponadczasowe klasyczne kadry, uzyskane dzięki zachowaniu minimalistycznego charakteru zdjęć, przyciągające magnetyzmem płynącym z fotografowanej w ten sposób osoby. Jeśli i Ty marzysz o takiej sesji i chcesz się poczuć jak Vip, mając zdjęcia jak z okładki magazynu, to jesteś w dobrym miejscu.
Sesja kobieca w tym klimacie jest wykonana na jednobarwnych tłach (zazwyczaj białym) przy użyciu oświetlenia studyjnych lamp błyskowych. Dzięki różnym możliwością ustawienia światła jakie wykonuję na sesji, zdjęcia mają różnorodny charakter.
W sesji tej możemy bawić się modą. Możesz zapozować w sukienkach, sukniach, marynarkach, bieliźnie. Cekiny, tiule, satyny, krótkie, długie, klasyczne czy glam. Stylizacje mogą być Twoje, wówczas podpowiem Ci co zabrać na sesję bazując na głębinach Twojej szafy. Możesz też skorzystać bezpłatnie z zasobów mojej garderoby lub możemy zrobić mix Twoich stylizacji i mojej garderoby, ważne by ilość wszystkich stylizacji zgadzała się z pakietem. Wszystko ustalamy przed spotkaniem, na naszej konsultacji telefonicznej lub on-line. Chcę by ta sesja spełniła Twoje marzenia i zapadła w pamięć jako wyjątkowy czas.

KADRY
STUDIO FASHION

OFERTA STUDIO FASHION
Promocja! 10% rabatu przy wykonaniu sesji Studio Fashion we wrześniu 2023 ♥
Możliwość zakupu Vouchera.

INFORMACJEPakiet „FASHION STANDARD”Pakiet „FASHION PREMIUM”
ilość zdjęć w formie elektronicznej 1020
odbitki 15x23cm1020
ilość stylizacji do 4do 6
czas spotkania do 2 godzindo 3,5 godziny
ilość osób na sesji 11
zdjęcia po autorskim retuszuTAKTAK
koszt dodatkowego kadru elektronicznego 60zł/szt50zł/szt
CENA900 zł1400 zł
Cena we wrześniu: „-10%”cena promocyjna wrzesień: 810 złcena promocyjna wrzesień: 1260 zł
Sesja w tych pakietach nie obejmuje kadrów NEON ART LUXURY

zobacz moje PORTFOLIO

•••

NEON ART LUXURY

NEON ART LUXURY Luksusowe kadry wyróżniające się unikalnym stylem i fantastycznym klimatem. Są tworzone ze smakiem i artyzmem. To wysublimowane dzieła sztuki, dopracowane w najdrobniejszym szczególe do perfekcji. Każdy obraz z serii NEON ART LUXURY który wychodzi spod mojej ręki dla moich klientów ma indywidualny charakter i jest wyjątkowy.
Jak wygląda proces sesji?
Przygotowanie, przeprowadzenie i późniejsza obróbka sesji NEON ART LUXURY
jest o wiele bardziej wymagająca i czasochłonna w porównaniu do pozostałych rodzajów sesji. Trzeba się wykazać nie tylko umiejętnościami technicznymi ale również kreatywnością i wysoką wrażliwością na piękno.
To nie tylko użycie kolorowych świateł. To przede wszystkim wyczucie prawidłowego otulenia sylwetki kobiecej namiętną feerią barw współgrającą ze stylizacją. Następnie w procesie postprodukcji podkreślone jest nie tylko piękno modelki ale niekiedy również przekształcenie abstrakcyjnej wizji, na realną materię, zachowując magię oraz głębię koloru w tworzeniu niesamowicie fascynującego obrazu.
Mając świadomość tworzenia naprawdę wyjątkowych zdjęć NEON ART LUXURY, wiem, że daję Ci rzadko spotykany pod kątem estetyki, jakości, kreatywności i wykonania, wyjątkowy produkt.
Szczegóły dotyczące sesji omawiamy na konsultacji telefonicznej lub on-line.

KADRY
NEON ART LUXURY

OFERTA NEON ART LUXURY

INFORMACJEPakiet „NEON ART SILVER”Pakiet „NEON ART GOLD”
ilość zdjęć w formie elektronicznej 36
odbitki 20x30cm36
ilość stylizacji 33
czas spotkania 90 minut120 minut
ilość osób na sesji 11
zdjęcia po zaawansowanym autorskim retuszuTAKTAK
CENA500 zł850 zł
Zięcia Neon Art Luxury wybieram i retuszuję według mojej koncepcji w ilości zawartej w pakiecie.

zobacz moje PORTFOLIO

•••

STUDIO SENSUAL

STUDIO SENSUAL to delikatne, romantyczne a zarazem pełne wdzięku i zmysłowości kadry kobiece. Podkreślimy w nich Twoją kobiecą naturę w sposób subtelny i z wyczuciem walorów estetycznych.
Sesje te wykonywane są w kameralnym wnętrzu z użyciem mebli i wyposażenia wnętrza.
Do sesji sensual preferowane są letnie sukienki, sweterki, dżinsy z dziurami i topy czy koszule, oraz bielizna jeśli sobie tego życzysz, rezygnujemy natomiast z sukni wieczorowych.
Stylizacje mogą być Twoje, wówczas podpowiem Ci co zabrać na sesję bazując na głębinach Twojej szafy. Możesz też skorzystać bezpłatnie z zasobów mojej garderoby lub możemy zrobić mix Twoich stylizacji i mojej garderoby, ważne by ilość wszystkich stylizacji zgadzała się z pakietem. Wszystko ustalamy przed spotkaniem, na naszej konsultacji telefonicznej lub on-line

KADRY
STUDIO SENSUAL
UWAGA- zakupione Vouchery od września na sesje STUDIO SENSUAL
będą do wykorzystania tylko do końca 2023r.

Oferta STUDIO SENSUAL

INFORMACJEPakiet „Twoje Sensualne Piękno”
ilość zdjęć w formie elektronicznej 10
odbitki 15x23cm10
ilość stylizacjido 3
czas spotkania 2 godziny
ilość osób na sesji 1
zdjęcia po autorskim retuszuTAK
dodatkowy kadr elektroniczny50zł/szt
CENA900 zł

zobacz moje PORTFOLIO

SESJE W APARTAMENTACH- już niedługo znowu w ofercie !!!

Sesje w apartamentach o podwyższonym standardzie LUXURY. Piękne wyjątkowe wnętrza apartamentów, to sesje dla kobiet lubiących luksus życia. Do dyspozycji na sesji będzie cały apartament łącznie z łazienką 😀 Można liczyć też na słodziutki poczęstunek i aromatyczną kawę. Będziesz prawdziwie zaopiekowania.

Chcesz wiedzieć więcej, napisz do mnie!

•••

DODATKOWE OPCJE

1. Makijaż do sesji wykonany przed sesją w salonie wizażystki w cenie promocyjnej 180zł. Należy mnie poinformować o chęci skorzystania z tej opcji w momencie rezerwacji terminu.
2. Dodatkowa godzina sesji ponad czas pakietowy +100zł (nie zawsze jest możliwość przedłużenia sesji)
3. Zaplanowane pocięcie/podarcie tła aby użyć je jako dodatek aranżacji sceny
+150zł do wybranego pakietu sesji.
4. Kwiaty do sesji- w zakresie klienta
5. Sesja w niedziele – dopłata 50% ceny wybranego pakietu (pod warunkiem że będę miała czas na sesję w tym dniu)
6. Sesja w święta – dopłata do pakietu 100% ceny wybranego pakietu (pod warunkiem że będę miała czas na sesję w tym dniu)
7. Możliwość dokupienia albumów, foto-obrazów itp.- wycena indywidualna

Zapisując się na sesję akceptujesz regulamin znajdujący się poniżej

REGULAMIN SESJI

Decydując się na skorzystanie z moich usług, akceptujesz regulamin sesji.
Sesję można zarezerwować kontaktując się ze mną w wiadomości prywatnej mailowo lub na Facebooku czy Instagramie zobacz zakładkę KONTAKT
• Każdy termin ustalany jest indywidualnie i najlepiej jest go rezerwować na około 4-y tygodnie wcześniej przed planowaną sesją. Nie zawsze mam termin „z dnia na dzień”- najlepiej zapytać 😉
• Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100zł. Resztę kwoty za sesję trzeba uregulować najpóźniej w dniu sesji.
• Przy rezygnacji z sesji lub nie pojawieniu się na niej zadatek przepada.
• Nie ma też możliwości przełożenia zadatku na poczet innej sesji w innym terminie.
• Sesję można przełożyć tylko raz w sytuacji choroby.
• Na sesję należy przyjść zdrowym.
• Proszę o przybycie na sesję o ustalonej godzinie. Jeśli przyjdziesz za wcześnie może się okazać, że nie zdążyłam jeszcze w pełni przygotować studia i trzeba będzie poczekać.
• Dopuszczalny czas spóźnienia się na sesję to 15 minut, informuję że czas spóźnienia powyżej 15 minut jest odejmowany od czasu naszego spotkania.
• Przy spóźnieniu większym niż 30 minut sesja jest odwołana. Zadatek nie jest zwracany.
• Po wykonaniu sesji nie ma możliwości zamiany pakietu na większy
• Nie sprzedaję (ani nie oddaję) reszty nieobrobionych zdjęć z sesji

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 35 dni roboczych liczonych po dniu sesji. Dlatego bardzo proszę mnie nie ponaglać, zawsze oddaję zdjęcia w terminie, ale zastrzegam sobie przedłużenie tego czasu w nagłych okolicznościach (choroba, urlop, nagłe zdarzenia), jeśli takie się pojawią wówczas poinformuję o tym.
• Nie odpowiadam za złe przygotowanie się klientki do sesji, które jest kluczowe aby zdjęcia były estetyczne. Nie przeklejam włosów, części garderoby, nie robię odrostów na włosach czy paznokciach.
Decydując się na sesję akceptujesz styl fotografa, kolorystykę, percepcje kadru, oraz retusz. Nie wykonuję innego retuszu niż zakres mojego portfolio oraz zakres wybranego przez Klienta pakietu.
• Sesja przeznaczona jest tylko dla jednej osoby *wyjątek stanowi sesja ciążowa w której może uczestniczyć Mąż/Partner
• Wybrany pakiet sesji można zakupić w formie VOUCHERA.
• Przy jednorazowym zakupie dwóch sesji np. dla siebie+Voucher na prezent dla bliskiej osoby lub dwóch sesji tylko dla siebie otrzymujesz rabat na tańszy pakiet w wysokości 5%.

Promocje NIE ŁĄCZĄ SIĘ!
W przypadku organizowanych co jakiś czas Mini Sesji- Cena MINI SESJI jest już ceną promocyjną i nie łączy się z inną promocja.

Jeśli chcesz mieć wykonaną wyjątkową sesję kobiecą i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach, to nie zwlekaj, skontaktuj sie ze mną przez mail, FB lub IG

• • •

Czy musisz być modelką?

Chcę Ci jeszcze powiedzieć dosyć istotną rzecz, mianowicie: 99% moich klientek nie jest modelkami i stoją przed aparatem pierwszy raz. Wiąże się to często z ogromnym stresem. Jest też duża różnica między pracą z modelką, która jest świadoma swojego ciała, a pracą z kobietą, która ma profesjonalną sesję kobiecą pierwszy raz w życiu. Na szczęście jesteś w dobrych rękach. Dzięki temu, że na początku swojej przygody fotograficznej pracowałam tylko z modelkami, a następnie od ładnych kilku lat pracuję z kolei tylko z kobietami nie-modelkami, wiem jak sprawić by stres minął bezpowrotnie oraz jak Cię poprowadzić przez sesję, byś czuła się na niej pięknie, komfortowo i bezpiecznie. Moje portfolio, które widzisz na stronie, to w 99% zdjęcia moich cudownych kobiet nie-modelek 😉

Dlatego nie musisz być modelką, żeby wyglądać na zdjęciach zjawiskowo! Specjalizuje się w sesjach kobiecych/ciążowych.
Poprowadzę Cię za przez całą sesję.
•Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich kobiecych sesjach najbardziej podoba.
• Przed sesją dostaniesz również dostęp do mojego autorskiego poradnika „Jak przygotować się do sesji kobiecej” oraz do GALERII STYLIZACJI.
• Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu.
• Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line z gotowymi zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów (zależnie od oferty).

Kiedy najlepiej wykonać sesję kobiecą?

Najlepiej teraz! i to tak naprawdę ! nie za tydzień, miesiąc, rok, za 3 kg mniej czy 10 kg więcej, tylko Teraz! nie ważne czy masz 20, czy 40 lat wiek nie ma tu znaczenia! nie przekładaj wiecznie terminu, tylko zrób w końcu coś tylko dla siebie, dla poprawienia humoru, dla podniesienia własnej wartości, dla docenienia siebie, dla odpoczynku, dla poczucia się rozpieszczaną – bo przecież jesteś tego warta . TERAZ JEST TEN CZAS!!!

Na koszt sesji składa się również:

 • moje profesjonalne przygotowanie i ponad 8 letnie doświadczenie w fotografii kobiecej.
 • konsultacje mailowe oraz telefoniczne przed sesją, w celu ustalenia stylu sesji, stylizacji, przygotowań i przebiegu sesji.
 • możliwość skorzystania z mojej dość obfitej garderoby sesyjnej
 • autorski obszerny poradnik „Jak przygotować się do sesji” przygotowany na bazie moich wieloletnich doświadczeń
 • indywidualne przygotowania studia do Twojej sesji
 • pomoc i instruktaż jak pozować podczas sesji.
 • kameralne studio zdjęciowe
 • herbata lub kawa oraz słodkie przekąski
 • godziny pracy spędzone przy autorskiej obróbce graficznej.
 • czas na inne czynności takie jak tworzenie dla Ciebie galerii, przygotowanie zdjęć do druku itd.
 • użycie i eksploatacja profesjonalnego sprzętu.
 • prowadzenie firmy

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI KOBIECYCH

JAK PRACUJĘ


Sesje wykonuję zwykle w przedziale godzin:
poniedziałek- piątek 10.00-18.00
sobota 10.00-13.00
Sesje Sensulne są wykonywane tylko w godzinach przedpołudniowych z uwagi na światło!
Wszystkie terminy wraz z godzinami sesji, ustalane są z klientem indywidualnie w zależności od dostępności w danym czasie. Termin najlepiej rezerwować na 4-y tygodnie wcześniej

W niedziele i święta nie pracuję.


Na wiadomości odpowiadam od poniedziałku do piątku w każdej możliwej wolnej chwili najpóźniej w przeciągu 48h.

Podczas urlopu, szkoleń, weekendów lub innych dni wolnych, odpowiadam zaraz po powrocie do pracy. Proszę o cierpliwość.

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.
Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione. Autorem wszystkich tekstów jest właściciel serwisu www.pięknoszczęściemmalowane.pl