Oferta-Sesje Kobiece

Każda kobieta, gdzieś w głębi serca, marzyła bądź marzy o profesjonalniej sesji kobiecej.
Na kobiecych sesjach wyczarujemy różne zdjęcia, pełne elegancji, klasy, kobiecych portretów jak i delikatne, subtelne, czy sensualne kadry.
Świat piękny, kobiecy po prostu Twój!
Sesja taka jest idealna dla podniesienia własnej samooceny, chęci poczucia się kobieco i pokazania otoczeniu, że nie jest się tylko żoną, matką, kobietą biznesu zaganianą w świecie, gdzie ciągle na wszystko brakuje czasu.

Czy musisz być modelką?

Nie, nie musisz być modelką, żeby wyglądać na zdjęciach zjawiskowo! Specjalizuje się w sesjach kobiecych/ciążowych. Doświadczenie zdobywałam fotografując profesjonalne modelki.
Poprowadzę Cię za rękę przez całą sesję.
Przed sesją wspólnie ustalamy jak będzie wyglądała Twoja sesja i porozmawiamy o tym, co Ci się w takich kobiecych sesjach najbardziej podoba.
♥ Ogromnym atutem mojego studia jest dość liczna studyjna garderoba z której, jeśli tylko będziesz miała ochotę, możesz skorzystać. Do wyboru będziesz miała suknie, body, peniuary, sweterki i liczne dodatki.
Ale czy wiesz dlaczego akurat moja garderoba jest wyjątkowa?
Już Ci mówię 🙂 od pewnego czasu oprócz standardowej w/w garderoby mam też coś specjalnego….
Specjalnie pod moje sesje projektuję i szyję moje autorskie suknie GLAMOUR, które nie są zwykłym jednako upiętym z przodu tiulem z pomponem na ramieniu…. suknie są realne, namacalne, uszyte, wyjątkowe a Ty jako moja klienta będziesz się wyróżniała, będziesz wyjątkowa i zapewniam, że będziesz wyglądała BOSKO !!!
♥ Przed sesją dostaniesz też dostęp do mojego autorskiego poradnika „Jak przygotować się do sesji kobiecej” oraz do GALERII STYLIZACJI.
♥ Podczas sesji pokażę Ci jak pozować aby atrakcyjnie wyjść na zdjęciu.
♥ Po sesji dostaniesz dostęp do swojej prywatnej galerii on-line z gotowymi zdjęciami z której wybierasz najpiękniejsze zdjęcia do swojego pakietu z możliwością dokupienia dodatkowych kadrów.

Jeśli chcesz mieć wykonaną naprawdę profesjonalną sesję kobiecą i zależy Ci na niepowtarzalnych zdjęciach klasy premium, to nie zwlekaj, Zapytaj o ofertę i cenę pakietów, skontaktuj sie ze mną przez mail, FB lub IG

• • •

Kiedy najlepiej wykonać sesję kobiecą?

Najlepiej teraz! i to tak naprawdę ! nie za tydzień, miesiąc, rok, za 3 kg mniej czy 10 kg więcej, tylko Teraz! nie ważne czy masz 20, czy 40 lat wiek nie ma tu znaczenia! nie przekładaj wiecznie terminu, tylko zrób w końcu coś tylko dla siebie, dla poprawienia humoru, dla podniesienia własnej wartości, dla docenienia siebie, dla odpoczynku, dla poczucia się rozpieszczaną – bo przecież jesteś tego warta . TERAZ JEST TEN CZAS!!!

Kiedy rezerwować termin sesji kobiecej?

W przypadku ofert promocyjnych najlepiej zaraz po pojawieniu się promocji, pod warunkiem dostępności terminów (oferty promocyjne maja mocno ograniczoną liczbę miejsc). Przy sesjach z oferty regularnej czas oczekiwania na termin to ok. 3-4 tygodni, dlatego skontaktuj się z nami odpowiednio wcześniej przed planowaną przez Ciebie sesją.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI KOBIECYCH

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty.
Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione.