Oferta-Sesje Kobiece

Witaj
w PIĘKNO SZCZĘŚCIEM MALOWANE
w Pięknym, Subtelnym, Zmysłowym ŚWIECIE KOBIECEGO PIĘKNA

Zapewne znalazłaś się tutaj, bo chciałabyś poczuć się u mnie wyjątkowo, zatrzymując chwilę wspomnień w cudownych kadrach. Na kobiecych sesjach wyczarujemy świat piękny, kobiecy po prostu Twój! Sesja taka jest idealna dla podniesienia własnej samooceny, chęci poczucia się kobieco i pokazania otoczeniu, że nie jest się tylko żoną, matką czy kobietą biznesu zaganianą w świecie, gdzie ciągle na wszystko brakuje czasu. Czy w związku z tym nie należy Ci się w końcu ….TROCHĘ RELAKSU I LUKSUSU? Więc, nie czekaj dłużej, doceń się i stań przed moim obiektywem ♥ jestem pewna, że będzie pięknie ♥

MOJA SPECJALIZACJA
Jak sama widzisz, nie wykonuję wszystkich sesji, tylko maksymalnie zawęziłam dziedzinę fotograficzną skupiając się głównie na fotografii kobiecej (sesje kobiece, ciążowe, wizerunkowe) które są moją specjalizacją. Czasami zdarza mi się jeszcze pracować z Parami Młodymi.
Zawężenie dziedziny fotografii uważam, za rzadkość na rynku foto i zarazem mój ogromny atut, który mnie wyróżnia i jest bardzo ważnym argumentem w podjęciu decyzji o wyborze dobrego fotografa kobiecego.

Mój profesjonalizm w dziedzinie fotografii kobiecej, potwierdzają opinie moich klientek, zachęcam do poczytania OPINIE ♥♥♥

Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.

W tym miejscu, opowiem Ci:
– jakie rodzaje sesji kobiecych są u mnie obecnie dostępne oraz dostępne pakiety
– wspomnę o przygotowaniach do sesji i stylizacjach
– wspomnę o informacjach skąd te ceny, czyli co składa się na cenę sesji
– zapoznasz się z Regulaminem Sesji- który jest bardzo ważny aby nam się lepiej współpracowało
– i jak dotrwasz do końca, to info w jakie dni wykonuję sesje 😉

RODZAJE SESJI ORAZ DOSTĘPNE PAKIETY
Domyślam się, że chciałabyś się czuć na sesji komfortowo, dlatego warto poruszyć zagadnienie o rodzajach sesji jakie są obecnie u mnie dostępne i jakie są różnice między nimi. To ważne zagadnienie, ponieważ dzięki temu możesz lepiej dobrać sesję do swojej osoby i charakteru. Dowiesz się też jakie są pakiety w danym rodzaju sesji oraz jaki jest ich koszt. Zapraszam do krótkiej lektury 😉

Studyjne Sesje Kobiece w aranżacji wnętrza „Romantyczny Sensual”

Sesja w aranżacji wnętrza
„Romantyczny Sensual”
Sesja ta jest wykonywana w zaaranżowanym wnętrzu z wykorzystaniem światła dziennego. Sesje te wykonywane są TYLKO w godzinach dopołudniowych z uwagi na światło. Wnętrze urządzone jest w sposób minimalistyczny, z delikatnymi elementami glamour oraz loftu, bez przeładowania dodatkami. Kolory jakie królują obecnie w tym wnętrzu, to odcienie bieli, beżów i dodatków złota. To sesje dla kobiet, które cenią naturalne ciepłe kolory, delikatne, romantyczne a zarazem pełne wdzięku i zmysłowości kobiece ujęcia z zachowaniem walorów estetycznych, elegancji i klasy. To ty decydujesz ile chcesz pokazać na zdjęciu, czy będą to kadry w sukienkach, czy swetrach i dżinsach lub w bieliźnie albo wszystkiego po trochu. Decyzja jest Twoja.
Jednym słowem nieskomplikowane kadry muśnięte moją autorską obróbką w sposób podkreślający Twoją urodę.
Przykłady zdjęć
„Romantyczny Sensual”

OFERTA
„Romantyczny Sensual”

Informacje Pakiet Mini
„Romantyczny Sensua
l”
Pakiet Standard
„Romantyczny Sensua
l”
Sesja w studiusesja w aranżacji wnętrzasesja w aranżacji wnętrza
ilość zdjęć w wersji elektronicznej510
odbitki 15x21cmTakTak
ilość stylizacjido 2do 4
czas spotkania do 1 godzinydo 2,5 godziny
dodatkowy kadr elektroniczny65zł/szt60zł/szt
ilość osób na sesji11
Cena regularna750 zł1100 zł
CENA PROMOCYJNA
Promocja trwa od 05.06.2024 do 30.06.2024 r.
500 zł890 zł

Rezerwując sesję oświadczasz, że zapoznałaś się z Regulaminem Sesji, który znajduje się na tej stronie poniżej na końcu oferty.

• • •

Studyjne Sesje Kobiece na jednobarwnych tłach fotograficznych „Kobiecy Fashion”

Sesja na jednobarwnych TŁACH fotograficznych „Kobiecy FASHION”
Sesja ta, to ponadczasowe klasyczne kadry, wykonane na jednobarwnych tłach (zazwyczaj białym, ale są dostępne też inne kolory teł) przy użyciu oświetlenia studyjnych lamp błyskowych w różnych ustawieniach „białego” światła, co daje różny charakter zdjęć. Zdjęcia te, dzięki zachowaniu minimalistycznego charakteru, przyciągają magnetyzmem płynącym z fotografowanej w ten sposób osoby, bez zbędnych rozpraszaczy. Sesje dla kobiet ceniących elegancję, klasę, szyk, chcących ukazać nie tylko kobiecość ale i siłę tej kobiecości. Jeśli i Ty marzysz o takiej sesji i chcesz się poczuć jak Vip, mając zdjęcia jak z okładki magazynu, to jesteś w dobrym miejscu.
Przykłady zdjęć
„Kobiecy FASHION”

Oferta Studyjnych Sesji Kobiecych
na tłach fotograficznych
„Kobiecy Fashion”

Informacje Pakiet Mini
„Kobiecy Fashio
n”
Pakiet Standard
„Kobiecy Fashio
n”
Sesja w studiu
na jednobarwnych tłach fotograficznych
1 kolor tła 1-2 kolorów teł
ilość zdjęć w wersji elektronicznej510
odbitki 15x21cmTakTak
ilość stylizacjido 2do 4
czas spotkania do 1 godzinydo 2,5 godziny
dodatkowy kadr elektroniczny65zł/szt60zł/szt
ilość osób na sesji11
Cena regularna750 zł1100 zł
CENA PROMOCYJNA
Promocja trwa od 09.05.2024 do 30.06.2024 r.
500 zł890 zł

Rezerwując sesję oświadczasz, że zapoznałaś się z Regulaminem Sesji, który znajduje się na tej stronie poniżej na końcu oferty.

• • •

Studyjne Sesje Kobiece NEON ART LUXURY

NEON ART LUXURY
UWAGA! sesje NEON ART LUXURY są obecnie niedostępne.
Są to kadry wyróżniające się unikalnym stylem i fantastycznym klimatem, tworzone ze smakiem i artyzmem. To wysublimowane dzieła sztuki. Każdy obraz z serii NEON ART LUXURY który wychodził spod mojej ręki miał indywidualny charakter i był wyjątkowy. Zdjęcia te zawierały w sobie elementy grafiki (bez wykorzystania AI) a zastosowana grafika była moją autorską częścią obróbki tych zdjęć.
Przykłady zdjęć
NEON ART LUXURY
UWAGA! sesje NEON ART LUXURY są obecnie niedostępne.

• • •

SESJE W APARTAMENTACH o podwyższonym standardzie.
Już niedługo znowu powinny się pojawić w ofercie.

• • •

DODATKOWE OPCJE

1. Kwiaty do sesji- w zakresie klienta
2. Zaplanowane pocięcie/podarcie tła aby użyć je jako dodatek aranżacji sceny
+150zł do wybranego pakietu sesji.
3. Sesja w sobotę – dopłata 150zł do ceny wybranego pakietu (pod warunkiem że będę miała czas na sesję w danym dniu)

4. Możliwość dokupienia albumów, foto-obrazów itp.- wycena indywidualna

• • •

Jak się przygotować do sesji i Co ze stylizacjami ubioru?

Wszystkie szczegóły odnośnie przygotowania się do sesji podaję Ci na Twojej konsultacji telefonicznej lub konsultacji on-line. Na konsultacji omawiamy też pozy, stylizacje oraz pytam Cię, co podoba Ci się w takich sesjach najbardziej. Od pierwszego kontaktu prowadzę Cię przez cały proces sesyjny krok po kroku.
Zachęcam też, do przygotowania swojej garderoby, ponieważ chcę byś to była Ty w ubraniu, a nie Ty w przebraniu. Poza tym znasz swoje ubrania i wiesz w których będziesz się czuła komfortowo, wygodnie, pięknie i kobieco, to ogromny atut własnych stylizacji. Na konsultacji podpowiadam co zabrać na sesję i jakie rzeczy przygotować z głębin Twojej szafy. Zapewniam Cię, że od dłuższego czasu stawiamy z klientkami na ich garderobę i okazuje się, że mają SUPER STYLÓWY w szafie, aż jestem pod wrażeniem! Jestem też pewna, że i Ty masz w swojej szafie ulubione stylizacje. Oczywiście, tak, wiem, że kobieta nawet przy pełnej szafie nie ma się w co ubrać 😀 Dlatego możesz też bezpłatnie skorzystać z zasobów mojej garderoby, jeśli Ci się coś spodoba i będzie pasowało rozmiarem, jednak moją garderobę traktuj bardziej jako uzupełnienie. Ważne jest też, by ilość wszystkich stylizacji zgadzała się z pakietem.

Czy musisz być modelką?

Chcę Ci jeszcze powiedzieć dosyć istotną rzecz, mianowicie: 99% moich klientek nie jest modelkami i stoją przed aparatem pierwszy raz. Wiąże się to często z ogromnym stresem. Jest też duża różnica między pracą z modelką, która jest świadoma swojego ciała, a pracą z kobietą, która ma profesjonalną sesję kobiecą pierwszy raz w życiu. Na szczęście jesteś w dobrych rękach. Dzięki temu, że na początku swojej przygody fotograficznej pracowałam tylko z modelkami, a następnie od ładnych kilku lat pracuję z kolei tylko z kobietami nie-modelkami, wiem jak sprawić by stres minął bezpowrotnie oraz jak Cię poprowadzić przez sesję, byś czuła się na niej pięknie, komfortowo i bezpiecznie. Moje portfolio, które widzisz na stronie, to w 99% zdjęcia moich cudownych kobiet nie-modelek 😉

Kiedy najlepiej wykonać sesję kobiecą?

Najlepiej teraz! i to tak naprawdę ! nie za tydzień, miesiąc, rok, za 3 kg mniej czy 10 kg więcej, tylko Teraz! nie ważne czy masz 20, czy 40 lat wiek nie ma tu znaczenia! nie przekładaj wiecznie terminu, tylko zrób w końcu coś tylko dla siebie, dla poprawienia humoru, dla podniesienia własnej wartości, dla docenienia siebie, dla odpoczynku, dla poczucia się rozpieszczaną – bo przecież jesteś tego warta . TERAZ JEST TEN CZAS!!!

Na koszt sesji składa się również:

  • moje profesjonalne przygotowanie i ogromne doświadczenie w fotografii kobiecej/ciążowej, zobacz opinie moich klientek.
  • konsultacje mailowe oraz telefoniczne przed sesją, w celu ustalenia stylu sesji, stylizacji, przygotowań i przebiegu sesji.
  • możliwość skorzystania z garderoby sesyjnej
  • indywidualne przygotowania studia do Twojej sesji
  • pomoc i instruktaż jak pozować podczas sesji.
  • kameralne studio zdjęciowe
  • godziny pracy spędzone przy autorskiej obróbce graficznej.
  • czas na inne czynności takie jak tworzenie dla Ciebie galerii, przygotowanie zdjęć do druku itd.
  • użycie i eksploatacja profesjonalnego sprzętu.
  • prowadzenie firmy i związane z tym wysokie opłaty.

ZAJRZYJ DO PORTFOLIO SESJI KOBIECYCH lub do OPINII

• • •

REGULAMIN SESJI

Decydując się na skorzystanie z moich usług fotograficznych, akceptujesz niniejszy regulamin sesji.
Sesję można zarezerwować kontaktując się ze mną w wiadomości prywatnej najszybciej przez Facebook lub Instagram, ewentualnie mailowo. Zobacz zakładkę KONTAKT
• Każdy termin ustalany jest indywidualnie i najlepiej jest go rezerwować na około 4-y tygodnie wcześniej przed planowaną sesją. Nie zawsze mam termin „z dnia na dzień”- najlepiej zapytać 😉 Terminy rezerwuję maksymalnie na 2 miesiące do przodu.
• Potwierdzeniem rezerwacji terminu jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200zł. Termin wpłaty zadatku to 2 dni robocze od chwili rezerwacji. Przy braku wpłaty rezerwacja jest anulowana.

Rozliczenie reszty kwoty za sesję następuje w dniu sesji gotówką, lub na minimum 4 dni robocze przed sesją w formie przelewu.
• Przy rezygnacji z sesji lub nie pojawieniu się na niej zadatek przepada. Nie poinformowanie mnie o nie pojawieniu się na sesji skutkuje tym, że klient nie będzie mógł już więcej skorzystać z usług fotografa.
• Termin sesji można przełożyć tylko raz z ważnych przyczyn. Pierwsze przełożenie terminu ustalane jest w przeciągu maksymalnie 30 dni od dnia pierwotnego terminu. Fotograf zastrzega sobie prawo do pobrania opłaty w kwocie 100zł za drugą zmianę terminu. Nie ma możliwości zmiany terminu po raz trzeci i taki klient więcej nie będzie już mógł skorzystać z usług fotografa.
• Na sesję należy przyjść zdrowym.
• Proszę o przybycie na sesję o ustalonej godzinie. Przyjście 5 minut przed czasem, nadal jest przed czasem. Będzie niezręcznie, jeśli jeszcze w studiu przebywa poprzedni klient lub jestem na etapie przygotowawczym do sesji i trzeba będzie poczekać w poczekalni przed studiem.
• Dopuszczalny czas spóźnienia się na sesję to 15 minut. Informuję, że czas spóźnienia jest odejmowany od czasu naszego spotkania.
• Przy spóźnieniu większym niż 15 minut (sesja MINI) oraz 30 minut (sesja STANDARD) sesja jest odwołana. Zadatek nie jest zwracany.
• Po wykonaniu sesji nie ma możliwości zamiany pakietu na większy
• Nie sprzedaję (ani nie oddaję) reszty nieobrobionych zdjęć z sesji

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 35 dni roboczych liczonych po dniu sesji. Dlatego bardzo proszę mnie nie ponaglać, zawsze oddaję zdjęcia w terminie, ale zastrzegam sobie przedłużenie tego czasu w nagłych okolicznościach (choroba, urlop, nagłe zdarzenia), jeśli takie się pojawią wówczas poinformuję o tym.
• Nie odpowiadam za złe przygotowanie się klientki do sesji, które jest kluczowe aby zdjęcia były estetyczne. Nie przeklejam włosów, części garderoby, nie robię odrostów na włosach czy paznokciach.
Decydując się na sesję akceptujesz styl fotografa, kolorystykę, percepcje kadru, oraz retusz zdjęć z sesji. Nie wykonuję kadrów, które nie są w stylu mojego portfolio lub nie posiadam na stanie preferowanego przez klienta wyposażenia wnętrza. Nie wykonuję innego retuszu niż zakres mojego portfolio oraz zakres wybranego przez Klienta pakietu. Klient powinien wziąć pod uwagę, że każda sesja, to inna osoba, inne światło (zwłaszcza to dzienne nad które nie mam wpływu), różny humor, wygląd, stylizacje, czasami różne ustawienie mebli czy wygląd wnętrza, więc mogą wystąpić pewne różnice pomiędzy sesjami.
• Sesja przeznaczona jest tylko dla jednej osoby *wyjątek stanowi sesja ciążowa w której może uczestniczyć Mąż/Partner

Zgoda na publikację jest dobrowolna. Dla mnie Twoja zgoda jest bardzo ważna, gdyby nie to, że klientki pozwalają na publikację zdjęć w moim portfolio, to pewnie byś do mnie nie trafiła lub nie wiedziałabyś czego się spodziewać. Zawsze to Ty decydujesz, czy zgodzisz się na publikację, możesz też wskazać zdjęcia, które będę mogła pokazać na mojej stronie internetowej, czy w Social Mediach
Wydruki odbierasz osobiści ze studia. Wydruki czekają na Ciebie maksymalnie 30 dni od momentu powiadomienia Cię o możliwości odbioru. Po tym terminie są niszczone i ponownie możesz je zamówić jedynie we własnym zakresie. Możliwa jest wysyłka kurierem na wskazany przez Ciebie adres za dopłatą 25zł.
Zdjęcia elektroniczne które otrzymasz w swoim pakiecie, będą do pobrania z galerii w maksymalnej pełnej rozdzielczości bez logo oraz w mniejszej rozdzielczości z logo do prezentacji w Internecie.
• Jest możliwość zakupu VOUCHERA na niektóre sesje. REALIZACJA SESJI Z VOUCHERA to 4 miesiące od dnia zakupu. Dokonując zakupu Vouchera potwierdzasz zapoznanie się z Regulaminem Zakupu Voucherów

Promocje NIE ŁĄCZĄ SIĘ!
• Zastrzegam sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.
Szanowny Kliencie, wiem że obecnie jest moda na robienie zdjęć i filmowanie, jednak na sesji to ja robię dla Ciebie zdjęcia, w końcu po to do mnie trafiłeś 😉 a jeśli chcesz nagrać filmik do rolek, najpierw zapytaj mnie o zgodę.

• • •


JAK PRACUJĘ

poniedziałek- piątek 10.00-18.00
Sesje Sensulne są wykonywane tylko w godzinach przedpołudniowych z uwagi na światło!

Wszystkie terminy wraz z godzinami sesji, ustalane są z klientem indywidualnie w zależności od dostępności w danym czasie. Termin najlepiej rezerwować na 4-y tygodnie wcześniej

W niedziele i święta nie pracuję.


Na wiadomości odpowiadam od poniedziałku do piątku w każdej możliwej wolnej chwili najpóźniej w przeciągu 48h.

Podczas urlopu, szkoleń, weekendów, niedyspozycji zdrowotnej lub innych dni wolnych, odpowiadam zaraz po powrocie do pracy. Proszę o cierpliwość.

• • •

• • •

Niniejsze opracowanie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma jedynie charakter informacyjny.
Oferta obowiązuje od 11.02.2024r. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany oferty, aktualizacje pojawią się na stronie.
Kopiowanie tekstów ze strony www.pieknoszczesciemmalowane.pl bez zgody autora jest zabronione. Autorem wszystkich tekstów jest właściciel serwisu www.pięknoszczęściemmalowane.pl

•••