Studio Piękno Szczęściem Malowane

Jak wygląda Studio Fotograficzne „Piękno Szczęściem Malowane” Kielce.

Technicznie ujmując– prowadzę w pełni wyposażone studio fotograficzne które posiada odpowiedni sprzęt fotograficzny, mikrofalę, czajnik, wodę i pozostałe niezbędne rzeczy potrzebne do wykonania sesji.
Dysponuję pokaźną garderobą sukien i stylizacji do sesji kobiecych/ ciążowych. Mam też sporą bazę akcesoriów i wyjątkowych modeli mebelków do sesji noworodkowych robionych pod moje indywidualne zamówienie.
Teraz mniej technicznie a bardziej od serca.
Wszystko co się znajduje w studiu, jest bardzo starannie dobrane i niejednokrotnie jest dziełem naszych rąk, żaden przedmiot aranżacji nie jest przypadkowy.
Zdecydowanie stawiam na świeżość, wyjątkowość i niepowtarzalność. Studio, choć niewielkie, jest przytulne, jasne, pachnące i piękne.
To mój gust, bez góry pstrokatych gadżetów, dla mnie liczy się człowiek.
To świat delikatny, przyjazny, rodzinny i naturalny, bo taka jest moja filozofia życia.

DROGIE PANIE ♥ Moje studio współpracuje z utalentowanymi wizażystkami. Jeśli jesteś zainteresowana makijażem do sesji, to proszę wcześniej o taka informację.

Z UWAGI NA OBECNE OKOLICZNOŚCI, CHRONIĄC NASZE BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE, MAKIJAŻE I/LUB UŁOŻENIE FRYZURY BĘDĄ WYKONYWANE NAJWCZEŚNIEJ W LIPCU LUB DO ODWOŁANIA.

Jak pracuje i jaki jest mój styl w fotografii ?

Przez ostatnie lata wyrobiłam sobie własny styl w fotografii i podążam własną ścieżką pełną marzeń i pomysłów.

Pierwszy styl, który preferuję, to fotografie klasyczne i eleganckie bez góry gadżetów oraz drugi styl Fine Art czyli portrety malowane światłem i bajkowe sesje plenerowe.
Studyjne portrety Fine Art w dużej mierze opierają się technicznie na fotografii Beauty.
Pracując z modelkami, bajkowe plenery wykonywałam już od 2014r zaś portrety Beauty wykonywałam z powodzeniem od 2015r.
Prace te można zobaczyć na mojej pierwszej stronie marki Architeartea m.in w edytorialach takich jak „Golden magic of autumn” czy „RIQUEZA ” gdzie całość koncepcji była wykonana przeze mnie od pomysłu przez stylizacje, makijaż, fryzurę i zdjęcia.

Bardzo lubię też zdjęcia pełne jasnego światła z przewagą tonów białych i naturalnych barw dające poczucie szczęścia, równowagi i harmonii. Jest to mój ulubiony klimat pasujący głównie do zdjęć ślubnych. Mam cichą nadzieję, że Młode Pary coraz częściej będą chciały właśnie taki rodzaj zdjęć.

Moim zadaniem jest oddanie Wam wspaniałych zdjęć. Zdjęcia te są również cząstką mnie, mojego spojrzenia na Wasze historie i marzenia.
Mogę zagwarantować, że zdjęcia które dostaniecie ode mnie to:
– mój wypracowany wieloletni warsztat fotograficzny, dzięki któremu zyskuje wysoki poziom prac
– oraz niepowtarzalną, autorską, postprodukcję (nie używam gotowych filtrów i nakładek), na starannie wyselekcjonowanych najpiękniejszych ujęciach a zdjęcia dopracowane są w każdym detalu.

Jeśli zależy Wam na takim stylu jaki prezentuje w moim PORTFOLIO, to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Moje serce przepełnia szczęście, gdy otrzymując ode mnie zdjęcia, uśmiech pojawia się na Waszych twarzach a w Waszych sercach gości radość.
Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w tych wszystkich nadzwyczajnych dla Was chwilach i tworzyć razem z Wami tak wyjątkowe kadry.

ZAJRZYJ DO MOJEGO PORTFOLIO